Konstrukcja aluminiowa – pergola – zadaszenie aluminiowe

Opis

pergola_na_wymiar_zadaszenie_ikona1pergola_na_wymiar_zadaszenie_ikona2

– Instrukcja montażu – film – Kliknij Tutaj

System Pergola wykonany jest z aluminiowych profili i ocynkowanych elementów (regulowane elementy łączące, mocujące itp.) lakierowanych proszkowo. Elementy łączące profile (głowice) umożliwiają płynną regulację kąta pochylenia profili dachowych pergoli do 20° jak również ich przesów wzdłużny i poprzeczny. Konstrukcja wyrobu oferowana jest standardowo w kolorze srebrnym, białym, jak również z dekoracyjnymi powłokami imitującymi drewno. Kolory niestandardowe konstrukcji aluminiowej z palety RAL po potwierdzeniu ich dostępności przez producenta.

Produkt ten oferowany jest w częściach do samodzielnego składania i montażu. Rozwiązanie to umożliwia budowę konstrukcji wg indywidualnych potrzeb klienta bez konieczności posiadania specjalistycznych narzędzi. Dzięki unikatowej konstrukcji profili, głowic i uchwytów możliwy jest demontaż bez pozostawiania przewierconych otworów oraz przyciętych kątów. Rozwiązanie to pozwala na modyfikację konstrukcji lub jej zmianę bez konieczności wymiany spasowanych elementów na nowe.

Konstrukcja

System Pergola składa się z 2 głównych profili konstrukcyjnych umożliwiających łatwy, szybki i bezpieczny montaż. Jest to konstrukcja składająca się z rzędów podpór i ułożonej na nich lekkiej kratownicy lub układu belek do których może być mocowana osłona przeciwsłoneczna lub przeciwdeszczowa. Główną cechą, który czyni go tak wyjątkowym, jest możliwość wykonywania w trakcie instalacji, w 3 różnych kierunkach: regulacja kątów nachylenia w przedziale od 0° do 15°, wspieranie poziomych profili, możliwość ich płynnego przesuwania między słupkami (podporami). Możliwość regulacji położenia poziomych belek. System Pergola jest systemem opartym na profilach aluminiowych do samodzielnego montażu / demontażu. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium i opiera się na innowacyjnym sposobie łączenia profili. Kompletna konstrukcja zawiera wszelkiego rodzaju elementy montażowe (np. stopy, złącza, regulowane głowice). Montaż takiego zadaszenia odbywa się w bardzo prosty sposób (potrzebny jest w zasadzie tylko klucz imbusowy). Jej uniwersalność pozwala na tworzorzenie różnego rodzaju zadaszeń (np. wiaty, zadaszenia tarasów, carporty itp.).
pergola tarasowa, pergola ogrodowa, pergola na balkon, pergola na taras, pergola z furtką, pergola obi, pergola aluminiowa castorama, pergola aluminiowa cena, pergola aluminiowa obipergola aluminiowa allegro, pergola aluminium, pergole tarasowe, zadaszenie pergola, zadaszenie tarasu z płótna, zadaszenie tarasu rozsuwane, pergola tarasowa z ruchomą osłoną, osłona tarasowa pcv, zadaszenie tarasu z poliwęglanu, carport samochodowy, carporty wiaty garażowe, carporty ceny, carporty samochodowe, carporty cena, konstrukcja aluminiowa na wymiar, konstrukcja aluminiowa ogrodu zimowego

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Konstrukcja aluminiowa – pergola – zadaszenie aluminiowe”