Parasol Ogrodowy Atlantic Litex

Kategorie: ,

Opis

Parasol Ogrodowy Atlantic Litex – Produkt bez wyceny – Zapytaj sprzedawcę!

Linia Atlantic to nie tylko wyrafinowany design, ale przede wszystkim wygoda użytkowania. Parasole z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o łatwym użyciu, jaki i o wyjątkowym wyglądzie, który z pewnością przyciągnie wzrok każdego konesera dobrego stylu. Linia Atlantic powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących sobie jakość oraz wytrzymałość produktu. Szerokość: 400cm.

Stelaż parasola Atlantic wykonany jest z aluminium i stali nierdzewnej, co zapewnia mu niezwykłą odporność na wiatr oraz zmieniające się warunki atmosferyczne. Podczas ekstremalnych testów wytrzymałościowych w tunelu aerodynamicznym Instytutu Lotnictwa w Warszawie rozłożony parasol wytrzymywał wiatr o prędkości ponad 100 km/h!

Parasol Atlantic został wyposażony dodatkowo w pokrowiec chroniący parasol po złożeniu. Pokrowiec idealnie zabezpieczy parasol przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi przez cały rok.

Wycena i zakup

Aby wycenić lub zakupić parasol, wypełnij formularz z opcjami powyżej
lub skontaktuj się z nami: sklep@e-markizy.pl lub tel. 518-518-323

Sekwencja otwierania parasola:

Parasol ogrodowy litex Atlantic dane techniczne otwieranie, Parasol ogrodowy, parasol tarasowy, parasole litex, parasol restauracyjny, parasol nad basen, parasol sklep, parasole sklep, parasole ogrodowe, parasole tarasowe, parasole prostokątne, parasol prostokątny, parasole teleskopowe, parasol teleskopowy, parasol tarasowy duży, parasol tarasowy obi, parasol tarasowy olx, parasol ogrodowy allegro, parasol ogrodowy duży, parasol ogrodowy łamany

Oświetlenie parasola:

"Parasol

Zadbaliśmy o komfort użytkownika także po zachodzie słońca. Oferujemy naszym klientom możliwość zamontowania oświetlenia w różnych konfiguracjach. Parasole Atlantic mogą być wykonane bez oświetlenia, z oświetleniem wyłącznie na ramionach bądź podpórkach lub na obu tych elementach jednocześnie. Nasze rozwiązania pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery każdego wieczoru.

Montaż parasola do podstawy:

Parasol ogrodowy litex Atlantic dane techniczne otwieranie
Zamontowanie parasola w podstawie jest niezwykle proste. Mobilna podstawa posiada regulowane stopki, które umożliwiają wypoziomowanie parasola na nierównym terenie. Zakres regulacji stopki sięga aż do 40 mm.

Montaż w gruncie:

Parasol ogrodowy litex Atlantic dane techniczne specyfikacja
Mocne, aluminiowe zawiasy i dodatkowe mocowania imponują nie tylko swoją wytrzymałością, ale także estetyką wykonania. Godny uwagi jest także innowacyjny system naciągania poszycia. Do produkcji poszyć tych parasoli używane są wyłącznie tkaniny akrylowe.

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Norma PN EN 1176-1 dotyczy parasola Ibiza bez oświetlenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Parasol Ogrodowy Atlantic Litex”
my_wc_tag_cloud