Roleta do okien dachowych Standard bez kasety i prowadnic

Opis

Roleta do okien dachowych Standard (bez kasety) to najbardziej popularny oraz najłatwiejszy w montażu produkt pozwalający przesłonić okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo inne roletki materiałowe, także takie z kasetą zabezpieczającą tkaninę.

Roleta do okien dachowych standard

Roleta do okien dachowych w systemie standard jest mocowana na ramę okna (a nie między ramą przy szybie). Dzięki takiemu zastosowaniu, roleta zachodzi na boki ramy i nie ma żadnych prześwitów. Elastyczny uchwyt, zapewnia nam stały komfort obsługi. Dodatkowo w rolecie zamontowany jest specjalny napęd sprężynowy, który sprawienie poprawia nam jakość użytkowania. Tkaninę rolety wewnętrznej zatrzymujemy na hakach ustalających. Jest i w zestawie kilka sztuk, jednak w razie potrzeby możemy dołożyć odpowiednią ilość. Roleta do okien dachowych standard posiada bardzo uniwersalny system. Roleta pasuje do każdego okna dachowego.

Elementy systemu

1. Rurka napędowa rolety z tkaniną,
2. Mechanizmy mocujące roletę
3. Haki ustalające położenie tkaniny
4. Uchwyt rolety

Roleta do okien dachowych standard

Roleta dachowa Standard to bardzo skuteczne rozwiązanie dla każdego rodzaju okna dachowego. Haki mocujące pozwalają nam umieścić tkaninę w 2-3 dowolnych pozycjach. Mechanizm sprężynowy zapewnia odpowiednie naprężenie i zwijanie tkaniny. Praktyczne mocowanie rolety NA RAMĘ a nie WEWNĄTRZ RAMY pozwala nam na szczelne zasłonięcie szyby okna (bez prześwitów).

Roleta do okien dachowych standard

Roleta do okien dachowych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Roleta do okien dachowych Standard bez kasety i prowadnic”
my_wc_tag_cloud