Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dachy lamelowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dachy lamelowe – nowoczesne zadaszenia do gotowej konstrukcji

Dachy lamelowe wykonane z aluminium cechuje typowy, nowoczesny kształt – złożone z uchylnych lamel po złożeniu tworzą gładką, zamkniętą powierzchnię. Najchętniej wybierane są do nowoczesnych, np. betonowych i aluminiowych konstrukcji.

Oświetlenie zadaszenia tarasu, podświetlana pergola tarasowa bioline

Dachy lamelowe z naszej oferty to produkty wykonane z najwyższej jakości aluminium. Wyposażone w lamele o różnych kształtach oraz o różnym stopniu otwarcia stanowią produkty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym sklepie oferujemy następujące modele dachów lamelowych:

  • SB400 Selt – dach o najlżejszej konstrukcji z dostępnych w naszej ofercie, możliwy do wykonania w wymiarach maksymalnych 400 x 703 cm, mocowany między ścianami bądź między belkami konstrukcji, może być wyposażony w elementy doszczelniające oraz opcjonalne rynny, zakres obrotu lamel dachu to 0-90,
  • Technic Tarasola – największy z dostępnych dachów lamelowych – możliwa do wykonania powierzchnia to nawet 1260 x 701,9 cm, dostępny w opcji lakierowania drewnopodobnego oraz z opcjonalnym oświetleniem LED, obrót lamel możliwy w zakresie 0-135,
  • Bioline – dach o wymiarach maksymalnych zbliżonych do modelu SB400 (450×698 cm), z lamelami obracanymi w zakresie 0-135, podobnie jak model Technic – możliwy do wykonania w kolorystyce drewnopodobnej, dach może zostać wyposażony w opcjonalne oświetlenie LED (taśmowe).

Wszystkie dachy lamelowe z naszej oferty sterowane są elektrycznie.