Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Markizy Koszowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Markizy - Poradniki

Poniżej znajdą Państwo artykuły z najczęściej zadawanymi pytaniami przed zakupem markizy.

Markiza kasetowa corsica, markiza w kasecie, markiza zamykana, jaką markizę wybrać

Jaką markizę wybrać?

ZOBACZ
Dakar markiza tarasowa kasetowa, Markiza tarasowa 6x3, jak zamontować markizę

Jak zamontować markizę?

ZOBACZ
casablanca markiza SELT realizacje zamontowana markiza osłona przed słońcem

Sterowanie markizami

ZOBACZ
Markiza tarasowa elektryczna australia selt

Tkaniny markizowe

ZOBACZ
Elektryczna markiza zastosowana jako zadaszenie nad pergolą tarasową

Porównanie markiz tarasowych

ZOBACZ
Markizy nad balkon italia, markiza nad balkon, markizy balkonowe sklep internetowy

Markizy balkonowe

ZOBACZ

Markizy koszowe – klasyczne rozwiązania dla biznesu i nie tylko

Markizy koszowe to prosty i estetyczny sposób na ożywienie elewacji budynku czy witryny sklepowej. Markiza koszowa to także doskonały sposób na zareklamowanie własnego biznesu – czy to będzie sklep, zakład usługowy, restauracja, czy hotel – wyjątkowa budowa markiz koszowych sprawia, że doskonale sprawdzają się one w roli nośnika reklamowego.

markiza koszowa półlokrągła, markzia do restauracji, markiza do baru

Markizy koszowe do doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę spośród wielu z okolicy. Przyciągające wzrok, kolorowe markizy koszowe idealnie sprawdzają się jako przestrzeń reklamowa. Ich ponadczasowa, prosta konstrukcja sprawia, że sprawdzą się one także jako osłona okna, wejścia do budynku, drzwi wejściowych czy balkonu.

Kupując markizy koszowe w naszym sklepie możecie Państwo zamówić produkty z nadrukiem przygotowanym według indywidualnych preferencji. Otrzymujecie Państwo dwa produkty w jednym! – markizę i nadruk, ozdobę i reklamę. To podwójna korzyść z zakupu markizy koszowej!

Trójkątna markiza koszowa z falbaną prostą klasyczną dla markiz sklepowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy modele markiz koszowych:

Markiza koszowa prosta może zostać wykonana na wymiar. Maksymalna szerokość takiej markizy to 6 m, a jej największy wysięg to 1,4 m. Konstrukcja markiz koszowych prostych może być składana, bądź pozostawać na stałe rozłożona. Przy wyborze opcji markizy składanej, sterowanie nią odbywa się za pomocą systemu sznurkowego (sterowanie ręczne). Dla markiz koszowych prostych nie stosuje się systemów automatycznych ani zasilania elektrycznego.

Markiza koszowa półokrągła także wykonywana jest na wymiar. Maksymalna jej szerokość to 4m, a wysięg (wysokość) to 1,4 m. W zależności od wybranego wysięgu liczba pól markizy będzie wynosiła 3 lub 4. Stelaż markizy koszowej półokrągłej może być zmontowany na stałe. Istnieje tez możliwość wykonania konstrukcji składanej. Składanie markizy odbywa się za pomocą systemu linkowego. W tego typu markizach nie stosuje się sterowania elektrycznego.

Markiza koszowa trójkątna charakteryzuje się wyjątkową budową, która pozwala na wykonanie markizy z inną wysokością oraz wysięgiem. Standardowo wymiary te są takie same, jeśli potrzebujesz markizy w innych wymiarach skontaktuj się z nami. Markizy koszowe trójkątne wykonywane są na  wymiar – maksymalna szerokość to 6 m, a wysięg 1,4 m. Ze względu na budowę, konstrukcja markizy koszowej trójkątnej jest wyłącznie nieskładana.

Markiza koszowa półokrągła widok od wewnątrz na składaną konstrukcję stelaża markizy

Standardowo konstrukcja markiz koszowych, niezależnie od modelu, wykonana jest z nielakierowanego aluminium. Za dopłatą istnieje możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL.

 

Poszycie na markizy koszowe może być wykonane z kilku rodzajów tkanin. Zasadniczo dzielą się one na:

  • tkaniny akrylowe, w tym także wodoodporne, tkaniny typowo markizowe, stosowane także w wysokiej jakości markizach tarasowych, doskonale sprawdzające się jako osłona przeciwsłoneczna oraz materiał do nadruku reklamowego,
  • tkaniny PVC, materiał o wysokiej jakości i bardzo dobrej odporności na warunki atmosferyczne, jej atutem jest łatwość utrzymania poszycia w czystości.

Wszystkie rodzaje tkanin występują w bogatej kolorystyce, co pozwala na dobranie markizy koszowej idealnie do potrzeb i oczekiwań klienta.