Żaluzje fasadowe C50

(1 opinia klienta)

Opis

– Jak mierzyć Żaluzje fasadowe C50? – Kliknij Tutaj
– Jak mierzyć C50 SLIM? – Kliknij Tutaj
– Wzornik kolorów – Kliknij Tutaj
– Rodzaje blach osłonowych – Kliknij Tutaj
– Boxy podtynkowe – Kliknij Tutaj
– Sposoby Montażu i galeria – Kliknij Tutaj
– Galeria żaluzja fasadowa C50 – Kliknij Tutaj
– Rodzaje i typy uchwytów do prowadnic – Kliknij Tutaj
– Dane Techniczne – Kliknij Tutaj
– Suplement Techniczny – Kliknij Tutaj
– Automatyka do żaluzji – Kliknij Tutaj

Żaluzja fasadowa C50, w odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań na rynku, posiada pióra o zwiększonej sztywności, co pozwala na stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia. Żaluzje fasadowe C50 posiadają płaskie pióra w kształcie litery C o szerokości 50mm oraz małą wysokość pakietu, czyli mechanizmu zwijającego żaluzje.

Cechy żaluzji:
-ˆ płaskie pióra w kształcie litery C,
ˆ- minimalna wysokość pakietu,
ˆ- prowadnice linkowe,
ˆ- szeroka gama kolorystyczna,
ˆ- napęd ręczny (korba) lub elektryczny,
ˆ- maksymalne wymiary: szer. 3m, wys. 3m,
ˆ- zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Żaluzje fasadowe to nowoczesne osłony okienne znacznie zwiększające komfort przebywania w pomieszczeniu. Nie tylko chronią przed wścibskimi spojrzeniami i zaciemniają wnętrze, ale również niwelują niepożądane odbicia światła. Żaluzja fasadowa przy kompleksowym użyciu znacznie zmniejsza nagrzewanie się wnętrza domu, odbijając promienie słoneczne i utrzymując chłodne powietrze.

Żaluzja fasadowa C50, żaluzja z lamelami, żaluzje fasadowe elektryczne, żaluzja fasadowa selt, żaluzja c50 Selt, żaluzja wewnętrzna c50, żaluzja zewnętrzna C50, żaluzje fasadowe na wymiar, żaluzje fasadowe na zamówienie, żaluzja fasadowa somfy

1 opinia dla Żaluzje fasadowe C50

  1. elwik1984

    Polecam firmę. Szybka pomoc w skompletowaniu zestawu żaluzji fasadowych. Natychmiastowa wycena poszczególnych elementów zestawu. Co najważniejsze …ceny optymalne a nie z kosmosu.

Dodaj opinię
my_wc_tag_cloud