Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Markizy Sklepowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Markizy - Poradniki

Poniżej znajdą Państwo artykuły z najczęściej zadawanymi pytaniami przed zakupem markizy.

Markiza kasetowa corsica, markiza w kasecie, markiza zamykana, jaką markizę wybrać

Jaką markizę wybrać?

ZOBACZ
Dakar markiza tarasowa kasetowa, Markiza tarasowa 6x3, jak zamontować markizę

Jak zamontować markizę?

ZOBACZ
casablanca markiza SELT realizacje zamontowana markiza osłona przed słońcem

Sterowanie markizami

ZOBACZ
Markiza tarasowa elektryczna australia selt

Tkaniny markizowe

ZOBACZ
Elektryczna markiza zastosowana jako zadaszenie nad pergolą tarasową

Porównanie markiz tarasowych

ZOBACZ
Markizy nad balkon italia, markiza nad balkon, markizy balkonowe sklep internetowy

Markizy balkonowe

ZOBACZ

Markizy sklepowe pomagają wyróżnić witrynę i są doskonałym nośnikiem reklamowym

Witryny sklepowe wymagają zastosowania eleganckiej, estetycznej i skutecznej osłony. Produktem, który spełni tę rolę idealnie są markizy sklepowe. Stanowią one nowoczesną, lekką konstrukcję, która pięknie się prezentuje i jednocześnie stanowi doskonałe miejsce na reklamę czy prezentację firmy.

Markiza sklepowa z nadrukowanym logo restauracji

Markizy sklepowe stosowane są najczęściej nad wejściami, witrynami i oknami sklepowymi. Znajdują również zastosowanie na balkonach budynków mieszkalnych, jak i w hotelach oraz restauracjach. Markizy tego rodzaju produkowane są z wysokiej jakości aluminium ekstrudowanego oraz tkanin akrylowych o najwyższej jakości. Zapewniamy Państwu możliwość indywidualnego doboru kolorystyki markiz. Konstrukcja może być lakierowana na jeden z pięciu dostępnych kolorów:

  • srebrzysty grafit (FSM71319),
  • biały (RAL9010),
  • beż (RAL1015),
  • srebrny (RAL9006),
  • brąz (RAL8014).

Tkaniny poszycia dostępne dla markiz sklepowych to standardowe tkaniny akrylowe oraz tkaniny akrylowe wodoodporne. Są to takie same tkaniny jak stosowane w markizach tarasowych. Powoduje to, że markizy sklepowe z naszej oferty to produkty najwyższej jakości.

 

Markiza balkonowa montowana do sufitu italia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa modele markizy sklepowej:

  • w kasecie,
  • bez kasety.

Oba modele mogą być sterowane ręczne lub elektrycznie, a mocowanie ich można wykonać zarówno na ścianie, jak i suficie. Z kolei ramiona markizy mogą być mocowane do ściany lub wnęki.

Markiza sklepowa bez kasety to popularny model markizy wybieranej nad witryny sklepowe. Wyróżnia się ona możliwością zastosowania ramion o czterech długościach: 70 cm, 100 cm, 140 cm oraz 180 cm.

Markiza sklepowa w kasecie to model, w którym zastosowano zabezpieczenie tkaniny w postaci pełnej kasety. W tym modelu proponowane są trzy długości ramion: 70 cm, 100 cm oraz 140 cm.

 

Markiza sklepowa italia, markizy sklepowe na wymiar, Markiza balkonowo sklepowa - Galeria Zdjęć

Interesującą opcją dodatkową markizy sklepowej jest możliwość wykonania nadruku na poszyciu. Charakterystyczna budowa markizy, w której tkanina pozostaje nachylona pod kątem 45 stopni do powierzchni ściany, pozwala na wyeksponowanie logo, znaku handlowego czy innej treści reklamowej.

 

Alternatywą dla markiz sklepowych są markizy koszowe. Są to inne rozwiązania, najczęściej na stałej, często nie składanej, konstrukcji. W markizach takich stosowane są inne materiały oraz inny jest ich charakter i wygląd. Markizy koszowe znajdziecie Państwo także w naszym sklepie internetowym.