Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Żaluzje pionowe - vertikal

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Żaluzje pionowe – vertikal – nowoczesne i eleganckie rozwiązanie dla twojego domu, mieszkania i biura

Żaluzje pionowe z pasami o szerokości 89 mm i 127 mm stanowią wszechstronne rozwiązanie, które łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, sprawdzając się w różnych przestrzeniach i aranżacjach wnętrz.

Tkaniny do pasów vertikal występują w wielu odcieniach

Żaluzje pionowe – vertikal wyposażone są w standardzie w szynę aluminiową, a także obciążniki i łańcuszek dolny. Oferujemy wiele rodzajów i kolorów tkanin. Vertikale posiadają paski tkaninowe o szerokości 89cm lub 127cm. Istnieje możliwość zamówienia samych pasów tkaniny lub samego karnisza.

Roleta pionowa Vertikal 89 mm to żaluzja pionowa z pasami o szerokości 89 mm. Charakteryzuje się ona subtelnością i elegancją. Precyzyjne, wąskie pasy doskonale sprawdzają się w różnych wnętrzach, dodając lekkości aranżacji. Optymalna szerokość pasa umożliwia precyzyjną kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Łatwo regulowany kąt obrotu pasa pozwala dostosować poziom oświetlenia i prywatności. Żaluzje pionowe z pasami 89 mm doskonale sprawdzają się w biurach, gdzie estetyka i funkcjonalność są równie ważne. Subtelne linie wprowadzają harmonię do przestrzeni pracy.

Roleta pionowa Vertikal 127 mm to żaluzja o nieco szerszych pasach tkaniny. Pas 127 mm nadaje żaluzjom pionowym bardziej nowoczesny i wyrazisty wygląd. Szerokie panele świetnie prezentują się w dużych oknach, nadając pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Ze względu na większą szerokość pasa, żaluzje pionowe z pasami 127 mm są idealnym rozwiązaniem do osłaniania dużych przeszkleń, zarówno w domach, jak i biurach. Pas 127 mm świetnie komponuje się w salonach i pokojach dziennych, gdzie duże okna wymagają efektownego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania. Dodatkowo, łatwo regulowany kąt obrotu pasów możliwe jest płynne sterowanie natężeniem światła wpadającego do pomieszczenia.