Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Tkaniny - Poszycia do Markiz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Markizy - Poradniki

Poniżej znajdą Państwo artykuły z najczęściej zadawanymi pytaniami przed zakupem markizy.

Markiza kasetowa corsica, markiza w kasecie, markiza zamykana, jaką markizę wybrać

Jaką markizę wybrać?

ZOBACZ
Dakar markiza tarasowa kasetowa, Markiza tarasowa 6x3, jak zamontować markizę

Jak zamontować markizę?

ZOBACZ
casablanca markiza SELT realizacje zamontowana markiza osłona przed słońcem

Sterowanie markizami

ZOBACZ
Markiza tarasowa elektryczna australia selt

Tkaniny markizowe

ZOBACZ
Elektryczna markiza zastosowana jako zadaszenie nad pergolą tarasową

Porównanie markiz tarasowych

ZOBACZ
Markizy nad balkon italia, markiza nad balkon, markizy balkonowe sklep internetowy

Markizy balkonowe

ZOBACZ

Tkaniny – poszycia do markiz, sposób by łatwo odmienić swoją markizę

Twoja markiza działa, ale poszycie lata swojej świetności ma już dawno za sobą? Szukasz gotowego poszycia markizowego na wymiar? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości tkanin do markiz, zarówno gotowe poszycia przygotowane na wymiar, jak i samą falbanę dopasowaną do Twojej markizy.

Wielokolorowe tkaniny markizowe stanowią estetyczną ozdobę
Tkaniny do markiz tarasowych selt, markizy selt specyfikacja tkanin akrylowych

Wszystkie oferowane przez nas tkaniny – poszycia do markiz, dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Dodatkowo wszystkie tkaniny powlekane są warstwą teflonową, która zapewnia trwałość kolorów, odporność na działanie światła i pomaga w odprowadzaniu wody. W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe poszycia, jak i falbany do markiz. Poszycia oferowane są na wymiar, maksymalna szerokość oraz wysięg takiego produktu to aż 7 metrów. Falbany do markiz wykonywane są w trzech standardowych kształtach – zarówno falowane, jak i proste. Gotowe poszycie, jak i falbana jest w już pełni oblamowane i gotowe do założenia.

Tkaniny – poszycia do markiz z naszej oferty szyte są na wymiar i pasują do większości markiz. Stosowane w poszyciach akrylowe tkaniny markizowe to niezawodna osłona przez promieniowaniem słonecznym. W naszej ofercie posiadamy także tkaniny – poszycia do markiz wodoodporne. Zapewniają one niemal stuprocentową ochronę przed opadami atmosferycznymi. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z tarasu, balkony, czy innej przestrzeni osłoniętej markizą, także podczas mniej sprzyjającej pogody.

Tkanina na markizę zaimpregnowana jest powłoką "odpychającą" wodę

Tkaniny do markiz posiadają szereg cech, o których więcej piszemy zarówno na stronach produktów, jak i w naszym artykule o właściwościach tkanin markizowych. Wybór materiału na markizę to często nie tylko kwestia wyboru odpowiedniego koloru czy wzoru, lecz także kwestia rozważenia, czy markiza ma stanowić osłonę wyłącznie przeciwsłoneczną czy też ma chronić przed opadami. Poszycia do markiz z naszej oferty szyte są na wymiar. Jeśli masz wątpliwości, jak dobrać rozmiar poszycia do swojej markizy skontaktuj się z nami, nasi doradcy chętnie pomogą wybrać odpowiedni rozmiar i wzór poszycia.