Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe – ochrona drzwi balkonowych, tarasowych i wejściowych

Moskitiery drzwiowe chronią pomieszczenia przed wlatującymi owadami. Stosowane są zarówno na drzwi wejściowe, jak i wyjścia balkonowe czy drzwi na taras. Niezależnie od rodzaju i modelu drzwi w naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie, które będzie zapewniało doskonałą ochronę Twojego domu przed insektami.

Moskitiera Zig-Zag zamontowana na drzwiach balkonowych przesuwnych w kolorze złoty dąb

Moskitiery drzwiowe to system ochrony przed uciążliwymi owadami, który stosuje się na każdym rodzaju drzwi zawiasowych i przesuwnych. W zależności od potrzeb i zastosowanych drzwi proponujemy Państwu odpowiednio dopasowane moskitiery drzwiowe. Moskitiery w naszej ofercie podzieliliśmy na cztery grupy, w zależności od rodzaju konstrukcji. Wyróżniamy zatem: moskitiery plisowane, moskitiery rolowane, moskitiery przesuwne oraz moskitiery mocowane na zawiasach.

Moskitiery drzwiowe plisowane stosuje się do każdego rodzaju drzwi balkonowych i tarasowych, nie ograniczają funkcjonalności drzwi, charakteryzuje je wysoka jakość i nowoczesny design, dzięki zastosowaniu plisowanych siatek. Tego rodzaju moskitiery sprawdzą się na dużych oknach tarasowych, a także oknach HS.

Moskitiery drzwiowe przesuwne, których cechą charakterystyczną są przesuwne drzwi, które mogą składać się z jednego lub dwóch paneli, świetnie sprawdzą się jako moskitiera na drzwi tarasowe i balkonowe.

 

Moskitiera plisowana z czarną siatką na drzwi tarasowe, model zig-zag wykonywany jest na wymiar

Moskitiery drzwiowe rolowane to z kolei moskitiery uniwersalne, w których siatka zwijana jest do kasety umieszczonej pionowo na ścianie w pobliżu drzwi. Moskitiery te są dostępne w dwóch wersjach – pojedynczej i podwójnej, co pozwala na zastosowanie ich nawet na bardzo szerokich drzwiach tarasowych.

Moskitiery drzwiowe ramkowe na zawiasach tradycyjne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, które stosuje się na drzwiach balkonowych i tarasowych. Tego typu moskitiery montowane są na zawiasach. Szczególnie często montowane są one także w drzwiach wejściowych do domów.

Moskitiery drzwiowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów konstrukcji, np. złoty dąb, orzech, antracyt, biały itp. Każda moskitiera  jest wykonywana na wymiar zgodnie z Państwa potrzebami.