Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Moskitiery

Moskitiery – najlepsze zabezpieczenie przed owadami i insektami

Moskitiery to doskonałe rozwiązanie, które chroni przed owadami i insektami. Ich skuteczność i nowoczesny design w pełni zaspokoi Twoje potrzeby estetyczne, ale przede wszystkim spowoduje, że wieczory będą wolne od ukąszeń komarów.

Moskitiery plisowane informacje o modelu click-rol

Moskitiery montuje się na oknach i drzwiach, mogą zostać zastosowane w budynkach mieszkalnych, biurach i innych pomieszczeniach. Siatki o gęstym splocie są idealnym rozwiązaniem na zabezpieczenie każdego wnętrza przed owadami. Dzięki nim można cieszyć się świeżym powietrzem, nie martwiąc się o komary i inne insekty.

Siatka przeciw owadom skutecznie blokuje dostęp do pomieszczeń i nie ogranicza całkowicie dostępu światła słonecznego. Moskitiera może być montowana na oknach i drzwiach, chroniąc przed ukąszeniami i alergiami wywołanymi przez owady.

Siatka moskitiery jest niezauważalna i nie ogranicza przepływu powietrza. Ta prosta osłona przeciw komarom i innym insektom zapewnia spokojny sen, nie pozwalając owadom dostać się do sypialni. Moskitiery są łatwe w montażu i obsłudze. To skuteczny sposób na utrzymanie spokoju i wygodnej atmosfery w pomieszczeniach przez cały rok.

moskitiera dachowa do samodzielnego złożenia

Ze względu na miejsce zastosowania oferujemy moskitiery okienne, moskitiery do okien dachowych i moskitiery drzwiowe. Moskitiery okienne i moskitiery do okien dachowych stosuje się na każdym rodzaju okna. Ich zaletą jest możliwość montażu pod systemami osłon przeciwsłonecznych. Moskitiery drzwiowe ze względu na bardzo różnorodny wybór systemów, stosuje się do każdego rodzaju drzwi tarasowych i balkonowych. Różnią się one sposobem rozwijania – niektóre chowają się w kasetę, inne składają w wachlarz, są także modele przesuwne. Każda moskitiera wykonywana jest na wymiar, w szerokim wachlarzu kolorów konstrukcji i siatek. Moskitiery skutecznie chronią twój dom i mieszkanie przed owadami, zapewniając spokojny odpoczynek i sen.