Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Markizy

Szukasz wypoczynku w spokojnym zacienionym miejscu, gdzie wraz z rodziną możesz spędzić niezapomniane chwile przy kawie, herbacie czy soku ze świeżych owoców?
Nieosłonięty taras może przeszkadzać w relaksie zwłaszcza podczas upalnych, słonecznych dni letnich.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dzięki której łatwo osłonisz się przed gorącymi promieniami słońca.

Markizy to jeden z najpopularniejszych rodzajów osłon przeciwsłonecznych. Dzięki zastosowaniu markizy możemy zapewnić sobie ochronę przed zbyt dużym nasłonecznieniem, wysoką temperaturą, a także wzrokiem sąsiadów.

W ofercie posiadamy kilka rodzajów markiz. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy:

  • markizy tarasowe- najczęściej stosowane do zacienienia tarasu. Wyróżniamy markizy tarasowe w pełnej kasecie i markizy tarasowe bez kasety.
    Mogą być sterowane elektrycznie lub ręcznie przy pomocy korby.
  • markizy balkonowe, markizy sklepowe– bardzo popularne na balkonach oraz często montowane przy witrynach sklepowych.
    Markizy te dzielimy na markizy balkonowe z ramionami poręczowymi, markizy balkonowo-sklepowe w kasecie i bez kasety.
  • markizy boczne- stosowane najczęściej na tarasach, osłaniają przed słońcem,wiatrem i wzrokiem sąsiadów.
  • markizy koszowe- stosowane najczęściej nad witrynami i drzwiami sklepowymi oraz w restauracjach i hotelach. Występują w różnych kształtach i kolorach.

Oprócz wyżej wymienionych markiz posiadamy w ofercie niestandardowe rozwiązania takie jak markizorolety i markizy do okien dachowych. W sprzedaży posiadamy różnorodne akcesoria do markiz. Oferujemy Państwu możliwość wykonania nadruków reklamowych na poszyciach markiz, jak i samych falbanach. Pozwoli to Państwu na umieszczenie reklamy swojej firmy. Oferujemy gotowe poszycia do markiz. W celu dokonania właściwego wyboru koloru tkaniny i konstrukcji udostępniamy możliwość wypożyczenia katalogów kolorów tkanin oraz wzornika kolorów konstrukcji do markiz. Możecie Państwo także zamówić darmowe próbki tkanin do markiz.