Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Markizolety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Markizolety – funkcjonalne połączenie rolety z markizą

Markizolety umożliwiają osłonę okna lub drzwi tarasowych i balkonowych przed słońcem bez utraty możliwości cieszenia się widokiem. Są to rzadziej wybierane, lecz niewątpliwie bardzo ciekawe produkty osłonowe. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi cechami tych wyjątkowych produktów.

Markizolety zewnętrzne z funkcją automatycznego sterowania

Markizolety to produkty, które łączą w sobie funkcjonalność rolety z markizą. Ich konstrukcja pozwala na całkowite przesłonięcie powierzchni okna lub drzwi tarasowych. Zastosowanie środkowej belki oraz ramion poruszających się w prowadnicach listwowych pozwala także na częściowe przesłonięcie przeszklonej powierzchni, zapewniając jednocześnie zacienienie przestrzeni nie osłoniętej.

Markizolety w naszym sklepie dostępne są w trzech modelach:

 

Roleta markizowa sterowana czujnikiem pogodowym

Markizolety to systemy kasetowe. Kasety wykonane zostały z ekstrudowanego aluminium. Modele do montażu podtynkowego wyposażono w wypust, który pozwala na wykonanie zewnętrznej zaprawy tynkarskiej. Pozostałe modele markizolety wyposażone zostały w kasety do montażu we wnęce, na ścianie lub fasadzie, a także kasety samonośne. Rewizja w zależności od modelu markizolety umieszczona jest w przedniej lub dolnej części kasety.

Prowadnice markizolety występują wyłącznie w wersji listwowej i wykonane są z ekstrudowanego aluminium. Poruszające się w nich ramiona o długości 63 cm(w kącie 90 stopni), posiadają możliwość wyznaczenia miejsca ich zatrzymania w prowadnicy. Dzięki temu możliwe jest indywidualne określenie lub dowolna zmiana ustalenia miejsca, do którego markizoroleta rozwija się w pionie.

Konstrukcja markizolety może być wykonana w jednym z wielu standardowych kolorów do wyboru. Bardziej wymagającym klientom proponujemy opcjonalne malowanie konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL.

Markizolety mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju tkaniny:

Markizoleta 120 zamontowana na fasadzie na uchwytach

Markizolety wykonywane są na wymiar. Ich szerokość powinna zawierać się w przedziale od 50 cm (markizoroleta 103) – 58 cm (markizoroleta 120) do nawet 350 cm. Wysokość w jakiej możliwe jest wykonanie markizolety to 40-400 cm.

Dodatkowo istnieje możliwość łączenia markizolet w systemie modułowym. Pozwala to na osłonięcie nawet bardzo dużych powierzchni.

Markizolety to nowoczesne i ciekawe produkty osłonowe. Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą refleksoli, które stanowią pionowe odpowiedniki markizolety.