Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie jednego wyniku

Moskitiery na okna dachowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Moskitiery na okna dachowe – rozwiązanie dla Twojego poddasza

Muchy, komary, biedronki i wiele innych owadów nawiedzają w okresie letnim Twoje poddasze? Wieczorny odpoczynek zakłóca Ci nieustanne bzyczenie? Rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery na okno dachowe! To proste i tanie rozwiązanie zapewni Ci niczym nie zakłócony odpoczynek także w pomieszczeniu z oknem dachowym.

Antracytowa moskitiera rolowana do okna dachowego

Moskitiera dachowa do okien dachowych to uniwersalne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych (Fakro, Velux, Okpol, Roto i inne). Moskitiery na okna dachowe z naszej oferty to moskitiera uniwersalna rolowana wyposażona w zaczepy hakowe – dzięki czemu nie ulega niekontrolowanemu rozwinięciu.

Moskitiera może być montowana we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ścianę. Dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego moskitiera nie ogranicza funkcjonalności okna dachowego. Siatka zwijana jest przez mechanizm ze spowalniaczem, dzięki czemu belka dolna podczas zwijania nie uderza w kasetę moskitiery. Sterowanie moskitierą możliwe jest za pomocą klamki dołączonej do zestawu. Dodatkowo, do moskitier dachowych montowany jest uchwyt ze sznurkiem, zakończonym kostką. Ułatwia on ściągnięcie moskitiery na dół, w szczególności przy oknach umieszczonych dość wysoko.

Każda moskitiera dachowa wykonywana jest na wymiar, w kilku dostępnych kolorach konstrukcji.