Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pergole Drewniane Przyścienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pergole drewniane przyścienne – idealne rozwiązanie na zacienienie tarasu

Pergole przyścienne o drewnianej konstrukcji doskonale sprawdzają się na tarasach, gankach, werandach i jako wiaty garażowe przy budynku. Ich klasyczny wygląd podkreśla charakter każdej budowli, nadając mu nowego, klimatycznego wyrazu. Pergoel drewniane przyścienne z naszej oferty mogą stanowić samodzielne konstrukcje, bądź zostać wyposażone w opcjonalnych dach i ściany boczne.

Zabudowa tarasu z dachem tkaninowym juko clasic, pergola drewniana rozwijany dach

Pergole drewniane przyścienne produkowane są na wymiar. Stanowią świetne rozwiązanie do zabudowy tarasu lub innej przestrzeni wokół domu. Konstrukcja pergoli drewnianej wykonana jest z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego ze zdefiniowaną klasą wytrzymałości C24, będącego odmianą świerku. Drewno jest suszone komorowo, strugane czterostronnie, a krawędzie są fazowane. Istnieje możliwość pomalowania konstrukcji np. lakierobejcą lub farbą akrylową.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa modele pergol drewnianych przyściennych:

  • Koro – model bez krokwi dachowych (przy szerokości powyżej 4 metrów wstawiana jest w górną ramę konstrukcji 1 dodatkowa belka, która stabilizuje konstrukcję), dostępna w wymiarach: szerokość od 50 do 700 cm, wysięg 50 do 400 cm,
  • Juko – model pergoli z krokwiami dachowymi, których ilość dopasowana jest do szerokości pergoli, zapewniamy możliwość zastosowania innej niż standardowa liczby krokwi, pergola dostępna jest w szerokości od 50 do 700 cm oraz z wysięgiem od 05 do 400 cm.

Do pergoli możemy zastosować opcjonalny dach przesuwny – tzw. roletę rzymską, wykonanej z wysokiej jakości tkanin wodoodpornych w różnych kolorach. Istnieje także możliwość zastosowania w konstrukcji innego dachu z naszej oferty.

Pergole drewniane przyścienne często stanowią osłonę tarasu. Z tego względu zapewniamy możliwość dodatkowego osłonięcia ścian bocznych pergoli za pomocą tzw. refleksoli.