Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Katalogi Tkanin do Pergoli

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Katalogi tkanin do pergoli – pomoc w trudnej decyzji

Czasami wybór koloru na podstawie zdjęć na ekranie okazuje się niewystarczający i potrzebne jest spojrzenie na kolorystykę i rodzaj tkaniny „na żywo”. W tym miejscu udostępniamy możliwość wypożyczenia wzorników tkanin do pergoli.

Pokryte impregnatem trójwarstwowe tkaniny Opatex posiadają bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne

Wzornik tkanin Opatex – to wzornik tkanin wodoodpornych stosowanych na zadaszeniach pergol z dachem tkaninowym. Zawiera on wszystkie dostępne kolory tej tkaniny w postaci kilkucentymetrowych próbek tkaniny. Wielkość próbek tkaniny we wzorniku pozwala nie tylko na zapoznanie się z jej kolorystyką, lecz także grubością i fakturą.

Wzornik tkanin do refleksoli – to wzornik tkanin stosowanych w refleksolach produkcji Selt – roletach stosowanych jako osłony ścian bocznych pergol. Zawiera wszystkie możliwe do zastosowania tkaniny. Wielkość próbek pozwala na zapoznanie się zarówno z kolorystyką, jak i fakturą oraz stopniem przezierności każdej tkaniny. Dodatkowo pozwala na porównanie różnych tkanin relfeksolowych pomiędzy sobą.

Wzorniki wypożyczane są za kaucją. Po ich odesłaniu kaucja za wzornik zwracana jest na numer konta bankowego wskazany przez kupującego przelewem.