Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Moskitiery okienne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Moskitiery okienne – proste rozwiązanie uciążliwego problemu z owadami

Letnie, ciepłe dni sprawiają, że okno w Twoim mieszkaniu masz cały czas otwarte, a wieczorem ganiasz po nim tłukąc owady? Albo zasypiając słyszysz charakterystyczne bzyczenie, które nie pozwala odpocząć? Idealnym rozwiązaniem takich problemów są moskitiery okienne.

Moskitiera ramkowa okienna z kołnierzem

Moskitiera to nic innego niż siatka rozpinana w oknie. Zapewnia ona jednoczesny dopływ świeżego powietrza oraz nie ogranicza widoczności, chroniąc wnętrze przed przedostaniem się do środka różnego rodzaju owadów i insektów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa najczęściej wybierane modele moskitiery okiennej: moskitiery okienne ramkowe i moskitiery okienne rolowane.

Moskitiery okienne ramkowe to najczęściej stosowane rozwiązanie, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena. Moskitiery przeznaczone są do samodzielnego złożenia, a ich montaż jest niezwykle prosty. Dzięki zastosowaniu ramki oraz sprężynowych mocowań siatka moskitiery skutecznie i szczelnie chroni pomieszczenie przed owadami.

Bardziej rozbudowaną wersją moskitier okiennych jest moskitiera rolowana. To specjalny system oparty na napędzie sprężynowym, w którym siatka przeciw owadom chowa się w kasecie. Zaletą tego modelu moskitiery jest nieograniczanie funkcjonalności okna, estetyczny element dekoracyjny okna ale przede wszystkim skuteczna ochrona przed komarami i innymi insektami.

Każda moskitiera wykonywana jest na wymiar,  w wielu kolorach konstrukcji i siatek, co umożliwia dopasowanie produktu nie tylko do rodzaju okna, ale także jego koloru.