Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Daszki nad drzwi

Daszki - Poradniki

Poniżej znajdą Państwo artykuły z najczęściej zadawanymi pytaniami przed zakupem daszka.

Neapol zadaszenie łukowe na odciągach wykonane z aluminium i mrozoodpornej płyty akrylowej

Jaki daszek wybrać?

ZOBACZ
Daszki markizowe oran, daszki akrylowe, daszki przezroczyste, daszek przezroczysty

Jak zamontować daszek?

ZOBACZ
Daszki nad balkonami w nowoczesnym bloku

Daszki nad balkon?

ZOBACZ

Daszki nad drzwi – piękna i trwała osłona wejścia

Daszki nad drzwi to najbardziej klasyczne rozwiązanie do zadaszenia wejścia do domu lub obiektu publicznego. Daszek drzwiowy wyposażony jest w rynny odprowadzające deszczówkę oraz uszczelki przyścienne. Daszek nad drzwi zależnie od potrzeby może nie przepuszczać światła słonecznego lub odbijać promienie UV, przy jednoczesnym zachowaniu stopnia przejrzystości pozwalającego na rozjaśnienie wejścia. W naszej ofercie posiadamy daszki nad drzwi o różnych kształtach i stylach, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiadający jego oczekiwaniom. Daszki nad drzwi często wykorzystywane są także jako zadaszenie wejścia windy oraz osłona bankomatu.

Przerzroczyste zadaszenie nad drzwi z filtrem UV przeciwsłonecznym bolonia xl

Daszki nad drzwi w naszej ofercie wykonane są z różnych materiałów (poliwęglan, akryl, stal, aluminum). Daszki mogą też przyjmować różne style, dlatego warto wybierać zgodnie z charakterem budynku. Najczęściej spotykane są daszki klasyczne, które pasują do wielu typów budowli i posiadają wypełnienie poliwęglanowe o różnym stopniu przejrzystości. Wśród daszków klasycznych sporym zainteresowaniem klientów cieszą się daszki w stylu retro. Posiadają one bogatsze zdobienia, dzięki temu nadają wejściu do budynku niepowtarzalnego charakteru.

Jeśli jednak budujesz nowoczesny obiekt, warto zastanowić się nad daszkiem nowoczesnym z wypełnieniem z wytrzymałego materiału akrylowego. Dzięki możliwości barwienia akrylu, daszki nowoczesne mogą występować w zróżnicowanej kolorystyce – w naszej ofercie posiadamy akryl przejrzysty oraz  dymiony. Doskonale sprawdzają się w przestrzeniach nowoczesnych, o oszczędnym wzornictwie, nie zaburzając harmonii przestrzeni elewacji.

Do nowoczesnej bryły budynku często wybierane są daszki ze stali nierdzewnej. Takie rozwiązania nadają budynkowi nowoczesny wygląd i doskonale się prezentują. Jednocześnie, dzięki stalowej konstrukcji oraz wypełnieniu z poliwęglanu stanowią one solidne i trwałe osłony drzwi. Obecnie daszki wykonane ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się uniwersalnym, ponadczasowym wyglądem, są niezwykle popularne wśród naszych klientów. Takie daszki doskonale komponują się zarówno w obiektach przemysłowych, jak i nowoczesnych budynkach, a także w klimatycznych kamienicach. Dlatego warto rozważyć to rozwiązanie, które łączy styl z trwałością.

Jeśli masz nietypową przestrzeń lub duże wymagania dotyczące rozmiarów, możemy zaproponować daszki gabarytowe XXL Dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz zwiększonym wymiarom pozwalają one na osłonięcie większych przestrzeni przed wejściem do budynku, czy nad balkonem. Niektóre daszki mogą być łączone modułowo dla osłony dużych przestrzeni.

W naszej ofercie znajdują się daszki nad drzwi w różnych modelach, kolorach, wzorach i stylach. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego daszka nad drzwi oraz rozwiać ewentualne pytania dotyczące kwestii związanych z wyborem, montażem i pielęgnacją daszka proponujemy lekturę naszego artykułu – przewodnika po daszkach nad drzwi wejściowe. Z kolei w artykule “Daszki nad drzwi – porównanie oferty” znajdziecie Państwo zestawienie wybranych parametrów daszków z naszej oferty, co mamy nadzieję ułatwi wybór najlepszego daszka nad drzwi.