Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pergole Drewniane Wolnostojące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Klasyczne drewniane pergole wolnostojące – produkty idealne do ogrodu i na taras

Pergole drewniane wolnostojące zmienią każdy taras, ogród w niesamowite miejsce wypoczynku. Oferowane przez nas pergole drewniane wolnostojące są produkowane na wymiar z wysokiej jakości certyfikowanego drewna konstrukcyjnego. Dzięki szerokiej palecie kolorów lakierobejc i farb akrylowych możesz idealnie dopasować swoją pergolę drewnianą do elewacji budynku, czy aranżacji ogrodu.

Pergola kolumnowa z podwieszanym dachem rzymskim w kolorze białym

Pergole drewniane wolnostojące z naszej oferty produkowane są na wymiar. Proponujemy trzy modele konstrukcji:

  • Koro – model pozbawiony krokwi dachowych (przy szerokości większej niż 4 metry wstawiana jest 1 krokiew wzmacniająca konstrukcję), dostępny w szerokości od 50 do nawet 700 cm oraz z wysięgiem od 50 do 40 cm,
  • Juko – model, w którym konstrukcja została wzbogacona o krokwie dachowe (ich liczba uzależniona jest od szerokości konstrukcji, istnieje możliwość zmiany liczby krokwii i dopasowania ich do potrzeb klienta), dostępny w szerokości od 50 do 700 cm i z wysięgiem od 50 do 400 cm,
  • Moza – model z kolumnową konstrukcją o pięknym, stylowym wyglądzie, dostępny w szerokości od 50 do 550 cm oraz z wysięgiem od 50 do 400 cm.

Do pergoli drewnianej wolnostojącej można zastosować zwijany dach tkaninowy, z tkaniną wodoodporną w postaci rolety rzymskiej (dostępny jako opcja w konfiguratorze), bądź inny dach do pergoli z naszej oferty.

Dodatkowym wyposażeniem pergol drewnianych wolnostojących, jakie proponujemy naszym klientom są boczne osłony, tzw. refleksole.