Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Refleksole do zabudowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Refleksole do zabudowy – rolety screen do montażu pod elewacją

Refleksole fasadowe posiadają kasetę zaprojektowaną do umieszczenia pod elewacją budynku, co sprawia, że konstrukcja refleksola nie wyróżnia się spośród pozostałych otworów okiennych. Refleksol podtynkowy zachowuje wszystkie cechy rolet screen, a dostęp do kasety umożliwia rewizja od tyłu kasety. Każdy refleksol do zabudowy wykonywany jest na wymiar.

Refleksol ziiip box do zabudowy, refleksole ziiip wycena, refleksol sklep internetowy e-Markizy

Dzięki zastosowaniu specjalnie przygotowanych do montażu pod elewacją kaset refleksole do zabudowy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest uzyskanie przesłony okna bez widocznego systemu. Refleksole podtynkowe można zamocować przed otynkowaniem budynku, ukrywając pod elewacją wszystkie elementy konstrukcji. Tym samym, gdy tkanina jest zwinięta system pozostaje całkowicie niewidoczny.

Konstrukcja refleksoli wykonana jest z aluminum. Tkaniny refleksoli wykonane są z poliestru o różnym stopniu przezierności w wielu kolorach i wzorach do wyboru.

W ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje refleksoli do zabudowy:

  • refleksol 120 – z prowadnicami listwowymi, w którym tkanina prowadzona jest poza prowadnicą,
  • refleksol 120 Ziiip – z prowadnicami listowowymi typu Ziiip, w których tkanina spinana jest z prowadnicą na zasadzie zamka błyskawicznego
  • refleksol Ziiip Box – z kwadratową kasetą z wypustem pozwalającym na pokrycie jej tynkiem.