Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Daszki nad balkony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Daszki - Poradniki

Poniżej znajdą Państwo artykuły z najczęściej zadawanymi pytaniami przed zakupem daszka.

Neapol zadaszenie łukowe na odciągach wykonane z aluminium i mrozoodpornej płyty akrylowej

Jaki daszek wybrać?

ZOBACZ
Daszki markizowe oran, daszki akrylowe, daszki przezroczyste, daszek przezroczysty

Jak zamontować daszek?

ZOBACZ
Daszki nad balkonami w nowoczesnym bloku

Daszki nad balkon?

ZOBACZ

Daszki nad balkony – rozwiązania nie tylko dla mieszkańców bloków

Jeśli szukasz skutecznej i trwałej osłony balkonu sprawdź naszą ofertę daszków nad balkony. Daszki nad balkony, które znajdziesz w naszym sklepie, są lekkie, wytrzymałe i łatwe w montażu.  Wykonywane są z  wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo oraz wypełnienia z płyty z poliwęglanu komorowego. Przy zachowaniu odpowiedniego kąta nachylenia daszku, można uzyskać praktyczny efekt samooczyszczenia. Większość zabrudzeń będzie spływać z daszku wraz z deszczem.

Daszki nad balkony wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcję daszka loggia wykonano z aluminium malowanego proszkowo w dwóch standardowych kolorach: białym i brązowym. Wypełnienie daszka loggia wykonano z poliwęglanu komorowego – przejrzystego lub dymnego. Możliwe jest wykonanie malowania elementów konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu można dostosować daszek do kolorystyki elewacji. Daszki loggia można ze sobą łączyć za pomocą elementów łączeniowych, uzyskując zadaszenie o dowolnej długości. Łatwość samodzielnego przycięcia daszka na dowolny wymiar z kolei pozwala na uzyskanie daszka nad balkon o ściśle określonym wymiarze.

Daszek loggia jest modelem szczególnie popularnym wśród mieszkańców bloków. Jest to daszek montowany do płyty balkonu powyżej zadaszanej powierzchni. Dzięki możliwości samodzielnego docięcia daszka na potrzebna szerokość oraz dostępność modułów w dwóch wymiarach: 1 i 2 metry, pozwala on na uzyskanie daszka dopasowanego do każdej wielkości balkonu. Dzięki zastosowaniu elementów łączeniowych konstrukcja daszka loggia nad balkon jest mocna i wytrzymała.

 

 

Daszek coppoline modułowy połączony z drugim daszkiem tworzy duże zadaszenie nad drzwi

Daszki o wzmocnionej konstrukcji płaski i markizowy wykonane są także z profili aluminiowych malowanych proszkowo. Ze względu na zwiększone gabaryty posiadają one wzmocnioną konstrukcję wsporczą w dwóch standardowych kolorach do wyboru: białym i brązowym. Za dopłatą istnieje możliwość lakierowania elementów konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL. Wypełnienie daszków wykonane zostało z płyty komorowej z poliwęglanu o grubości 8mm.

Daszki te doskonale sprawdzą się jako osłona mniejszych balkonów. Równie często stosowane są jako osłona wejść do budynków produkcyjnych, wind czy osłona nad bankomat. Dzięki uniwersalnej budowie dają także możliwość zamocowania np. dwóch elementów obok siebie, pozwalając tym samym na osłonięcie większej powierzchni.

Daszek Coppoline posiada konstrukcję wykonaną z polipropylenu (PP), zbrojonego włóknem szklanym. Płyta wypełnienia wykonana z poliwęglanu komorowego o grubości 5 mm w kolorze dymnym, zabezpieczona jest od czoła oraz od strony muru listwą aluminiową. Wyjątkową zaletą tego modelu daszka jest możliwość jego modułowego łączenia, dzięki czemu zapewnia możliwość zasłonięcia dowolnie długiej przestrzeni.

Wszystkie daszki nad balkony z naszej oferty chronią przed promieniowaniem słonecznym, posiadają obustronny filtr UV oraz są mrozoodporne. Dzięki temu zapewniają skuteczną ochronę przed każdymi warunkami atmosferycznymi. Daszki nad balkony z naszej oferty wykonane są z wytrzymałych materiałów. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie walorów użytkowych przestrzeni balkonu. Dzięki zastosowaniu daszków nad balkony, okna i drzwi balkonowe są lepiej chronione przed opadami deszczu i śniegu oraz przed palącym słońcem w okresie letnim. Zadaszenie balkonu pozwala przechowywać na nim różne przedmioty, bez obaw o ich narażenie na warunki atmosferyczne.

Jednocześnie daszki nad balkony z naszej oferty są niezwykle proste w montażu. Ich instalacja nie wymaga specjalistycznych umiejętności budowlanych. Do montażu daszka balkonowego wystarczą proste narzędzia, które znajdują się w niemalże każdym domu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze daszka nad balkon zapraszamy do lektury naszego artykułu z prezentacją tego rodzaju daszków.