Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Daszek Bolonia XL Szer. 197cm

DOSTĘPNY WYMIAR:
Szerokość 197cm x Wysięg 89cm x Głębokość 25,5cm

Cena

1680,00 

Cena podstawowa

Nowoczesny gabarytowy daszek Bolonia XL

Daszki drzwiowe nowoczesne odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, jak: deszcz, mróz, promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki temu nie generują dużych kosztów związanych z naprawą. Konstrukcje nie ulegają deformacji, co sprawia, że przez długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny kształt.

Daszki nowoczesne to oferta dla bardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu płyty akrylowej, której zaletą jest całkowita przejrzystość, zadaszenia nabierają lekkości i znakomicie komponują się z innymi elementami wejść, zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Materiał płyta akrylowa przejrzysta, konstrukcja wykonana z aluminium.

Daszki XL to zadaszenia przeznaczone nad drzwi o większych wymiarach.  Bolonia XL to nowoczesny daszek w kształcie markizy, którego wsporniki wykonane zostały ze stali nierdzewnej, a rynienka i profil przyścienny z anodowanego aluminium. Wypełnienie daszku wykonano z płyty akrylowej PMMA.

Markizowy daszek gabarytowy na wspornikach bolonia XL informacje podstawowe: rynna odpływowa, uszczelka przyścienna, obustronna blokada UV, obciążenie do 90kg

Daszek Bolonia XL

Daszek Bolonia XL ma kształt markizy. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej występuje wyłącznie w kolorze szarym. Wypełnienie standardowo stanowi płyta akrylowa przejrzysta. Za dopłatą możliwe jest wykonanie wypełnienia z płyty akrylowej satynowanej. Wypełnienie zapewnia obustronną ochronę przed promieniowaniem UV. Daszek Bolonia XL wytrzymuje obciążenie do 90 kg.

Daszek wyposażony jest w rynienkę odpływową oraz uszczelkę przyścienną. Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy. W przypadku montażu na ścianie z ociepleniem, należy dodatkowo zastosować odpowiednio dobrane do rodzaju ściany kołki rozporowe lub tuleje dystansowe (nie dołączone).

Duży dach nad drzwi bolonia XL cechy charakterystyczne zbliżenia na konstrukcję i mocowania

Cechy charakterystyczne:

– Wypełnienie akrylowe satynowe lub przezroczyste
– Duży daszek nad drzwi, trzy wsporniki
– Zadaszenie w kształcie markizy
– Wsporniki ze stali nierdzewnej
– Rynienka oraz profil przyścienny z anodowanego aluminium
– Mrozoodporny
– Odporny na promieniowanie UV (obustronny filtr)
– W zestawie narzędzia do montażu
– Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Zadaszenie drzwiowe markizowe bolonia xl wymiary

Pomiaru daszku dokonuje się na podstawie przedstawionego rysunku, gdzie litery na obrazku odpowiadają odpowiednio wymiarom podanym w przedstawionej ofercie:

a x b x c   =   197 x 89 x 25,5 cm

Waga zadaszenia to ~12,5kg

Najczęstsze pytania

Czy montaż daszka jest łatwy?

Montaż oferowanych przez nas daszków jest niezwykle prosty. Wystarczy nawiercić w ścianie otwory, w miejscach w których znajdują się uchwyty i dokręcić daszek do ściany. Każdy daszek posiada instrukcję jego zamontowania dołączoną do produktu.

Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).

W jakim miejscu najlepiej zamontować daszek?

Miejsce zamontowania daszka uzależnione jest od jego kształtu oraz przeznaczenia. Standardowo daszki mocowane są centralnie nad drzwiami wejściowymi bądź nad płytą balkonu.

Daszki i zadaszenia nad drzwi i na balkony z naszej oferty znajdują zastosowanie:
– nad drzwiami wejściowymi w domkach jednorodzinnych
– nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych
– na balkony w budynkach jednorodzinnych
– nad balkony w budynkach wielorodzinnych
– nad bankomaty i inne urządzenia
– nad wejścia do budynków użyteczności publicznej
– nad wejścia do obiektów handlowych, usługowych i produkcyjnych

Czy daszek posiada uszczelkę przyścienną?

Wszystkie oferowane przez nas daszki i zadaszenia nad drzwi oraz balkony wyposażone są w uszczelkę przyścienną, bądź profil przyścienny z uszczelką. Dzięki temu daszek chroni nie tylko drzwi wejściowe, lecz także ścianę nad nimi przed zaciekaniem wody.

Czy mogę zamontować daszek na ścianie z ociepleniem?

Tak, standardowo do każdego daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).