Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Daszek Lisbona Szer. 158cm

DOSTĘPNY WYMIAR:
Szerokość 158cm x Wysięg 90cm x Głębokość 27cm

Cena

535,00 

Cena podstawowa

Klasyczny daszek Lisbona

Daszki klasyczne odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, jak: deszcz, mróz, promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki temu nie generują dużych kosztów związanych z naprawą. Konstrukcje nie ulegają deformacji, co sprawia, że przez długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny kształt.

Standardowe daszki klasyczne to linia zadaszeń skierowana dla klientów, którzy oczekują dobrej ochrony swoich drzwi w najlepszej cenie. Odpowiednio dobrane rozmiary zadaszeń oraz konstrukcja pozwalają na wykorzystanie wysokiej jakości produktów w niskiej cenie przy zachowaniu ich wytrzymałości.

Lisbona to klasyczny daszek o łukowym kształcie opierający się na wspornikach. Jego konstrukcja wykonana została z aluminium malowanego proszkowo. Wypełnienie wykonano z poliwęglanu komorowego.

Daszek łukowy na wspornikach lisbona informacje podstawowe: rynny odpływowe, uszczelka przyścienna, obustronna blokada UV, obciążenie do 100kg

Daszek Lisbona

Lisbona to daszek o klasycznym łukowym kształcie. Wykonany został z aluminium malowanego proszkowo na trzy kolory do wyboru: biały, brązowy, antracytowy. Wypełnienie daszka wykonane zostało z poliwęglanu komorowego i występuje w dwóch kolorach: przejrzystym oraz dymnym (brązowy). Zastosowana w wypełnieniu płyta z poliwęglanu komorowego zapewnia obustronną blokadę promieni UV. Daszek Lisbona wytrzymuje obciążenie do 100 kg.

Daszek wyposażony jest w uszczelkę przyścienną oraz w dwie rynienki odpływowe po bokach. Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy. W przypadku montażu na ścianie z ociepleniem, należy dodatkowo zastosować odpowiednio dobrane do rodzaju ściany kołki rozporowe lub tuleje dystansowe (nie dołączone).

Do daszka Lisbona można zastosować ścianki boczne (zobacz tutaj), zarówno proste, jak i skośne. Ścianki boczne występują w kolorach i rozmiarach dopasowanych do daszka Lisbona, dzięki czemu zapewniają wzmocnioną ochronę drzwi przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

Klasyczny daszek drzwiowy lisbona cechy charakterystyczne zbliżenia na konstrukcję i mocowania

Cechy charakterystyczne:

– Trzy odcienie do wyboru:
kolor biały RAL 9016, kolor brązowy RAL 8017 lub kolor antracyt RAL 7016
– Daszek o łukowym kształcie
– Mrozoodporny
– Dwie rynny odpływowe
– Odporny na promieniowanie UV (obustronny filtr)
– Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
– Wypełnienie z poliwęglanu komorowego
– W zestawie narzędzia do montażu
– Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Daszek drzwiowy lisbona wymiary, daszki drzwiowe pomiar

Pomiaru daszku dokonuje się na podstawie przedstawionego rysunku, gdzie litery na obrazku odpowiadają odpowiednio wymiarom podanym w przedstawionej ofercie:

a x b x c   =   158 x 90 x 27 cm

Waga zadaszenia to ~4,9kg

Najczęstsze pytania

Czy montaż daszka jest łatwy?

Montaż oferowanych przez nas daszków jest niezwykle prosty. Wystarczy nawiercić w ścianie otwory, w miejscach w których znajdują się uchwyty i dokręcić daszek do ściany. Każdy daszek posiada instrukcję jego zamontowania dołączoną do produktu.

Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).

W jakim miejscu najlepiej zamontować daszek?

Miejsce zamontowania daszka uzależnione jest od jego kształtu oraz przeznaczenia. Standardowo daszki mocowane są centralnie nad drzwiami wejściowymi bądź nad płytą balkonu.

Daszki i zadaszenia nad drzwi i na balkony z naszej oferty znajdują zastosowanie:
– nad drzwiami wejściowymi w domkach jednorodzinnych
– nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych
– na balkony w budynkach jednorodzinnych
– nad balkony w budynkach wielorodzinnych
– nad bankomaty i inne urządzenia
– nad wejścia do budynków użyteczności publicznej
– nad wejścia do obiektów handlowych, usługowych i produkcyjnych

Czy daszek posiada uszczelkę przyścienną?

Wszystkie oferowane przez nas daszki i zadaszenia nad drzwi oraz balkony wyposażone są w uszczelkę przyścienną, bądź profil przyścienny z uszczelką. Dzięki temu daszek chroni nie tylko drzwi wejściowe, lecz także ścianę nad nimi przed zaciekaniem wody.

Czy mogę zamontować daszek na ścianie z ociepleniem?

Tak, standardowo do każdego daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).