Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Daszek Loano Szer. 120cm, 160cm

DOSTĘPNE WYMIARY:
Szerokość 120cm x Wysięg 85cm x Głębokość 28cm
Szerokość 160cm x Wysięg 85cm x Głębokość 28cm

Cena

485,00 

Cena podstawowa

Klasyczny daszek Loano

Daszki klasyczne odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, jak: deszcz, mróz, promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki temu nie generują dużych kosztów związanych z naprawą. Konstrukcje nie ulegają deformacji, co sprawia, że przez długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny kształt.

Standardowe daszki klasyczne to linia zadaszeń skierowana dla klientów, którzy oczekują dobrej ochrony swoich drzwi w najlepszej cenie. Odpowiednio dobrane rozmiary zadaszeń oraz konstrukcja pozwalają na wykorzystanie wysokiej jakości produktów w niskiej cenie przy zachowaniu ich wytrzymałości.

Loano to klasyczny daszek nad drzwi w kształcie markizy opartej na wspornikach. Wykonany jest on z aluminium malowanego proszkowo. Posiada wypełnienie z poliwęglanu komorowego.

Daszek markizowy na wspornikach loano informacje podstawowe: rynna odpływowa uszczelka przyścienna, obustronna blokada UV, obciążenie do 100kg

Daszek Loano

Daszek Loano ma kształt markizy opierającej się na wspornikach. Konstrukcja z aluminium malowanego proszkowo występuje w trzech kolorach do wyboru: białym, brązowym oraz antracytowym. Wypełnienie natomiast może być w kolorze przejrzystym lub dymnym. Zastosowana w wypełnieniu płyta z poliwęglanu komorowego zapewnia obustronną blokadę promieni UV. Daszek Loano wytrzymuje obciążenie do 100 kg.

Daszek wyposażony jest w uszczelkę przyścienną oraz rynienkę odpływową. Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy. W przypadku montażu na ścianie z ociepleniem, należy dodatkowo zastosować odpowiednio dobrane do rodzaju ściany kołki rozporowe lub tuleje dystansowe (nie dołączone).

Klasyczny daszek drzwiowy loano cechy charakterystyczne zbliżenia na konstrukcję i mocowania

Cechy charakterystyczne:

– Trzy odcienie konstrukcji do wyboru:
kolor biały RAL 9016, kolor brązowy RAL 8017 lub kolor antracyt RAL 7016
– Zadaszenie w kształcie markizy
– Mrozoodporny
– Rynna odpływowa
– Odporny na promieniowanie UV (obustronny filtr)
– Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
– Wypełnienie z poliwęglanu komorowego
– W zestawie narzędzia do montażu
– Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Daszek drzwiowy loano wymiary, daszki drzwiowe pomiar

Pomiaru daszku dokonuje się na podstawie przedstawionego rysunku, gdzie litery na obrazku odpowiadają odpowiednio wymiarom podanym w przedstawionej ofercie:

a x b x c   =   120 x 85 x 28 cm

a x b x c   =   160 x 85 x 28 cm

Waga zadaszenia to ~3,5kg lub ~4,1kg

Najczęstsze pytania

Czy montaż daszka jest łatwy?

Montaż oferowanych przez nas daszków jest niezwykle prosty. Wystarczy nawiercić w ścianie otwory, w miejscach w których znajdują się uchwyty i dokręcić daszek do ściany. Każdy daszek posiada instrukcję jego zamontowania dołączoną do produktu.

Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).

W jakim miejscu najlepiej zamontować daszek?

Miejsce zamontowania daszka uzależnione jest od jego kształtu oraz przeznaczenia. Standardowo daszki mocowane są centralnie nad drzwiami wejściowymi bądź nad płytą balkonu.

Daszki i zadaszenia nad drzwi i na balkony z naszej oferty znajdują zastosowanie:
– nad drzwiami wejściowymi w domkach jednorodzinnych
– nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych
– na balkony w budynkach jednorodzinnych
– nad balkony w budynkach wielorodzinnych
– nad bankomaty i inne urządzenia
– nad wejścia do budynków użyteczności publicznej
– nad wejścia do obiektów handlowych, usługowych i produkcyjnych

Czy daszek posiada uszczelkę przyścienną?

Wszystkie oferowane przez nas daszki i zadaszenia nad drzwi oraz balkony wyposażone są w uszczelkę przyścienną, bądź profil przyścienny z uszczelką. Dzięki temu daszek chroni nie tylko drzwi wejściowe, lecz także ścianę nad nimi przed zaciekaniem wody.

Czy mogę zamontować daszek na ścianie z ociepleniem?

Tak, standardowo do każdego daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).