Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Daszek Mediolan Szer. 160cm

DOSTĘPNY WYMIAR:
Szerokość 160cm x Wysięg 82cm x Głębokość 19,5cm

Cena

765,00 

Cena podstawowa

Nowoczesny daszek Mediolan

Daszki drzwiowe nowoczesne odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, jak: deszcz, mróz, promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki temu nie generują dużych kosztów związanych z naprawą. Konstrukcje nie ulegają deformacji, co sprawia, że przez długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny kształt.

Daszki nowoczesne to oferta dla bardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu płyty akrylowej, której zaletą jest całkowita przejrzystość, zadaszenia nabierają lekkości i znakomicie komponują się z innymi elementami wejść, zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Materiał płyta akrylowa przejrzysta, konstrukcja wykonana z aluminium.

Nowoczesny daszek w kształcie markizy na odciągach Mediolan posiada konstrukcję z aluminium malowanego proszkowo oraz wypełnienie z płyty akrylowej PMMA.

Daszek markizowy na odciągach mediolan informacje podstawowe: rynna odpływowa, uszczelka przyścienna, obustronna blokada UV, obciążenie do 90kg

Daszek Mediolan

Daszek Mediolan to nowoczesny daszek w kształcie markizy na odciągach. Konstrukcja z aluminium malowanego proszkowo występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, brązowym, srebrnym oraz antracytowym. Wypełnienie płytą akrylową PMMA może być przejrzyste lub satynowane. Zastosowana w wypełnieniu płyta akrylowa PMMA zapewnia obustronną blokadę promieni UV. Daszek Mediolan wytrzymuje obciążenie do 90 kg.

Daszek wyposażony jest w uszczelkę przyścienną oraz rynienkę odpływową. Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy. W przypadku montażu na ścianie z ociepleniem, należy dodatkowo zastosować odpowiednio dobrane do rodzaju ściany kołki rozporowe lub tuleje dystansowe (nie dołączone).

Daszek Drzwiowy Mediolan Osłona drzwiowa

Cechy charakterystyczne:

– Cztery odcienie do wyboru:
kolor biały RAL 9016, brązowy RAL 8017, srebrny lub antracyt RAL 7016
– W kształcie markizy
– Mrozoodporny
– Uszczelka odpływowa
– Odporny na promieniowanie UV (obustronny filtr)
– Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
– Wypełnienie z akrylu
– W zestawie narzędzia do montażu
– Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Daszek drzwiowy mediolan wymiary, daszki drzwiowe pomiar

Pomiaru daszku dokonuje się na podstawie przedstawionego rysunku, gdzie litery na obrazku odpowiadają odpowiednio wymiarom podanym w przedstawionej ofercie:

a x b x c   =   160 x 82 x 19,5 cm

Waga zadaszenia to ~6kg lub ~8kg

Najczęstsze pytania

Czy montaż daszka jest łatwy?

Montaż oferowanych przez nas daszków jest niezwykle prosty. Wystarczy nawiercić w ścianie otwory, w miejscach w których znajdują się uchwyty i dokręcić daszek do ściany. Każdy daszek posiada instrukcję jego zamontowania dołączoną do produktu.

Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).

W jakim miejscu najlepiej zamontować daszek?

Miejsce zamontowania daszka uzależnione jest od jego kształtu oraz przeznaczenia. Standardowo daszki mocowane są centralnie nad drzwiami wejściowymi bądź nad płytą balkonu.

Daszki i zadaszenia nad drzwi i na balkony z naszej oferty znajdują zastosowanie:
– nad drzwiami wejściowymi w domkach jednorodzinnych
– nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych
– na balkony w budynkach jednorodzinnych
– nad balkony w budynkach wielorodzinnych
– nad bankomaty i inne urządzenia
– nad wejścia do budynków użyteczności publicznej
– nad wejścia do obiektów handlowych, usługowych i produkcyjnych

Czy daszek posiada uszczelkę przyścienną?

Wszystkie oferowane przez nas daszki i zadaszenia nad drzwi oraz balkony wyposażone są w uszczelkę przyścienną, bądź profil przyścienny z uszczelką. Dzięki temu daszek chroni nie tylko drzwi wejściowe, lecz także ścianę nad nimi przed zaciekaniem wody.

Czy mogę zamontować daszek na ścianie z ociepleniem?

Tak, standardowo do każdego daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).