Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Daszek Rivoli Szer. 151cm

DOSTĘPNY WYMIAR:
Szerokość 151cm x Wysięg 94cm x Głębokość 30cm

Cena

965,00 

Cena podstawowa

Nowoczesny daszek Rivoli

Daszki drzwiowe nowoczesne odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, jak: deszcz, mróz, promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki temu nie generują dużych kosztów związanych z naprawą. Konstrukcje nie ulegają deformacji, co sprawia, że przez długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny kształt.

Daszki nowoczesne to oferta dla bardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu płyty akrylowej, której zaletą jest całkowita przejrzystość, zadaszenia nabierają lekkości i znakomicie komponują się z innymi elementami wejść, zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Materiał płyta akrylowa przejrzysta, konstrukcja wykonana z aluminium.

Nowoczesny daszek w kształcie markizy na odciągach Rivoli, posiada konstrukcję z aluminium malowanego proszkowo oraz wypełnienie z płyty akrylowej PMMA.

Daszek markizowy na odciągach rivoli informacje podstawowe: rynna odpływowa, uszczelka przyścienna, obustronna blokada UV, obciążenie do 120kg i system łatwego czyszczenia

Daszek Rivoli

Daszek Rivoli to nowoczesny daszek w kształcie markizy na odciągach. Konstrukcja z aluminium malowanego proszkowo występuje w trzech kolorach do wyboru: białym, srebrnym oraz antracytowym. Wypełnienie płytą akrylową PMMA może być przejrzyste lub satynowane (dodatkowa opłata). Zastosowana w wypełnieniu płyta akrylowa PMMA zapewnia obustronną blokadę promieni UV. Daszek Rivoli wytrzymuje obciążenie do 120 kg.

Zastosowanie specjalnych uchwytów odciągów pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni daszka.

Daszek wyposażony jest w uszczelkę przyścienną oraz rynienkę odpływową. Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy. W przypadku montażu na ścianie z ociepleniem, należy dodatkowo zastosować odpowiednio dobrane do rodzaju ściany kołki rozporowe lub tuleje dystansowe (nie dołączone).

Nowoczesny daszek drzwiowy rivoli cechy charakterystyczne zbliżenia na konstrukcję i mocowania

Cechy charakterystyczne:

– Trzy odcienie do wyboru:
kolor biały RAL 9016, antracyt RAL 7016 lub srebrny
– System łatwego czyszczenia
– W kształcie markizy
– Mrozoodporny
– Rynna odpływowa
– Odporny na promieniowanie UV (obustronny filtr)
– Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
– Wypełnienie: płyta akrylowa transparentna lub satynowana
– W zestawie narzędzia do montażu
– Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Daszek drzwiowy rivoli wymiary, daszki drzwiowe pomiar

Pomiaru daszku dokonuje się na podstawie przedstawionego rysunku, gdzie litery na obrazku odpowiadają odpowiednio wymiarom podanym w przedstawionej ofercie:

a x b x c   =   151 x 94 x 30 cm

Waga zadaszenia to ~11,6kg

Najczęstsze pytania

Czy montaż daszka jest łatwy?

Montaż oferowanych przez nas daszków jest niezwykle prosty. Wystarczy nawiercić w ścianie otwory, w miejscach w których znajdują się uchwyty i dokręcić daszek do ściany. Każdy daszek posiada instrukcję jego zamontowania dołączoną do produktu.

Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).

 

W jakim miejscu najlepiej zamontować daszek?

Miejsce zamontowania daszka uzależnione jest od jego kształtu oraz przeznaczenia. Standardowo daszki mocowane są centralnie nad drzwiami wejściowymi bądź nad płytą balkonu.

Daszki i zadaszenia nad drzwi i na balkony z naszej oferty znajdują zastosowanie:
– nad drzwiami wejściowymi w domkach jednorodzinnych
– nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych
– na balkony w budynkach jednorodzinnych
– nad balkony w budynkach wielorodzinnych
– nad bankomaty i inne urządzenia
– nad wejścia do budynków użyteczności publicznej
– nad wejścia do obiektów handlowych, usługowych i produkcyjnych

Czy daszek posiada uszczelkę przyścienną?

Wszystkie oferowane przez nas daszki i zadaszenia nad drzwi oraz balkony wyposażone są w uszczelkę przyścienną, bądź profil przyścienny z uszczelką. Dzięki temu daszek chroni nie tylko drzwi wejściowe, lecz także ścianę nad nimi przed zaciekaniem wody.

Czy mogę zamontować daszek na ścianie z ociepleniem?

Tak, standardowo do każdego daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).