Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Daszek Sewilla Szer. 120cm

DOSTĘPNY WYMIAR:
Szerokość 120cm x Wysięg 70cm x Głębokość 23,5cm

Cena

355,00 

Cena podstawowa

Klasyczny daszek Sewilla

Daszki klasyczne odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, jak: deszcz, mróz, promieniowanie słoneczne. Wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i uszkodzenia. Dzięki temu nie generują dużych kosztów związanych z naprawą. Konstrukcje nie ulegają deformacji, co sprawia, że przez długi czas zachowują swój pierwotny, estetyczny kształt.

Standardowe daszki klasyczne to linia zadaszeń skierowana dla klientów, którzy oczekują dobrej ochrony swoich drzwi w najlepszej cenie. Odpowiednio dobrane rozmiary zadaszeń oraz konstrukcja pozwalają na wykorzystanie wysokiej jakości produktów w niskiej cenie przy zachowaniu ich wytrzymałości.

Sewilla to klasyczny płaski daszek na odciągach. Jego konstrukcja wykonana została z aluminium malowanego proszkowo, a wypełnienie wykonano z poliwęglanu komorowego.

Daszek płaski na odciągach sewilla informacje podstawowe: rynna odpływowa, uszczelka przyścienna, obustronna blokada UV, obciążenie do 80kg

Daszek Sewilla

Daszek Sewilla ma płaski kształt i montowany jest na odciągach. Konstrukcja z aluminium malowanego proszkowo może zostać wykonana w jednym z trzech kolorów: biały, brązowy, antracytowy. Wypełnienie z poliwęglanu komorowego może być natomiast wykonane w kolorze przejrzystym lub dymnym. Daszek Sewilla zapewnia obustronną blokadę promieni UV. Maksymalne obciążenie daszka to 80 kg.

Daszek wyposażony jest w uszczelkę przyścienną oraz rynienkę odpływową. Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy. W przypadku montażu na ścianie z ociepleniem, należy dodatkowo zastosować odpowiednio dobrane do rodzaju ściany kołki rozporowe lub tuleje dystansowe (nie dołączone).

Do daszka Sewilla można zastosować ścianki boczne (zobacz tutaj), zarówno proste, jak i skośne. Ścianki boczne występują w kolorach i rozmiarach dopasowanych do daszka Sewilla, dzięki czemu zapewniają wzmocnioną ochronę drzwi przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

Klasyczny daszek drzwiowy sewilla cechy charakterystyczne zbliżenia na konstrukcję i mocowania

Cechy charakterystyczne:

– Trzy odcienie konstrukcji do wyboru:
kolor biały RAL 9016, kolor brązowy RAL 8017 lub kolor antracyt RAL 7016
– Daszek płaski na odciągach
– Mrozoodporny
– Odporny na promieniowanie UV (obustronny filtr)
– Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
– Wypełnienie z poliwęglanu komorowego
– W zestawie narzędzia do montażu
– Uwaga: W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Daszek drzwiowy sewilla wymiary, daszki drzwiowe pomiar

Pomiaru daszku dokonuje się na podstawie przedstawionego rysunku, gdzie litery na obrazku odpowiadają odpowiednio wymiarom podanym w przedstawionej ofercie:

a x b x c   =   120 x 70 x 23,5 cm

Waga zadaszenia to ~2,5kg

Najczęstsze pytania

Czy montaż daszka jest łatwy?

Montaż oferowanych przez nas daszków jest niezwykle prosty. Wystarczy nawiercić w ścianie otwory, w miejscach w których znajdują się uchwyty i dokręcić daszek do ściany. Każdy daszek posiada instrukcję jego zamontowania dołączoną do produktu.

Do daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).

W jakim miejscu najlepiej zamontować daszek?

Miejsce zamontowania daszka uzależnione jest od jego kształtu oraz przeznaczenia. Standardowo daszki mocowane są centralnie nad drzwiami wejściowymi bądź nad płytą balkonu.

Daszki i zadaszenia nad drzwi i na balkony z naszej oferty znajdują zastosowanie:
– nad drzwiami wejściowymi w domkach jednorodzinnych
– nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych
– na balkony w budynkach jednorodzinnych
– nad balkony w budynkach wielorodzinnych
– nad bankomaty i inne urządzenia
– nad wejścia do budynków użyteczności publicznej
– nad wejścia do obiektów handlowych, usługowych i produkcyjnych

Czy daszek posiada uszczelkę przyścienną?

Wszystkie oferowane przez nas daszki i zadaszenia nad drzwi oraz balkony wyposażone są w uszczelkę przyścienną, bądź profil przyścienny z uszczelką. Dzięki temu daszek chroni nie tylko drzwi wejściowe, lecz także ścianę nad nimi przed zaciekaniem wody.

Czy mogę zamontować daszek na ścianie z ociepleniem?

Tak, standardowo do każdego daszka dołączony jest uniwersalny zestaw montażowy, który pozwala na jego zamocowanie do ściany bez ocieplenia. W przypadku montażu daszka na ścianie z izolacją termiczną niezbędne jest zastosowanie odpowiednio dobranych do rodzaju ściany kołków rozporowych oraz tulei dystansowych (nie dołączone do produktu).