Informacje o napędach markizowych

Silnik NEMO Blue WT

 

Silnik do markiz NEMO Blue WT posiada elektroniczne ustawienie wyłączników krańcowych i elektroniczną kontrolę obrotów. Silnik rurowy został zaprojektowany do pracy ciągłej przez czas do 4 minut. Po ok. 4 minutach ciągłej pracy zabezpieczenie termiczne wyłączy silnik na około 20 min. Do osługi tego silnika wymagany jest standardowy przełącznik roletowy (w cenie ok 30zł) lub automatyka (centralka+pilot w cenie od 160zł). Silnik może być podłączony do dowolnej automatyki np. Yooda, Nice, Somfy.

 

Zobacz produkt w sklepie - Kliknij Tutaj

Silnik Somfy Yellow Orea

 

Silnik do markiz Somfy Yellow OREA posiada elektroniczne ustawienie wyłączników krańcowych i elektroniczną kontrolę obrotów. Silnik rurowy został zaprojektowany do pracy ciągłej przez czas do 4 minut. Po ok. 4 minutach ciągłej pracy zabezpieczenie termiczne wyłączy silnik na około 20 min. Do osługi tego silnika wymagany jest standardowy przełącznik roletowy (w cenie ok 30zł) lub automatyka (centralka+pilot w cenie od 160zł). Silnik może być podłączony do dowolnej automatyki np. Yooda, Nice, Somfy.

 

Zobacz produkt w sklepie - Kliknij Tutaj

Silnik Somfy AXIS R-CT z wbudowaną centralką

 

Silnik AXIS R-CT to podstawowy model z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Posiada elektroniczne ustawienia wyłączników krańcowych. Napęd do markiz bezkasetowych i kasetowych – bez awaryjnego otwierania. Do sterowania używamy wyłącznie produktów linii AXIS R (piloty, czujniki pogodowe).

 

Zobacz produkt w sklepie - Kliknij Tutaj

Silnik NEMO Blue z wbudowaną centralką

 

Silnik przewodowy NEMO Blue posiada elektroniczne wyłączniki krańcowe, elektroniczną kontrolę obrotów silnika, a także wbudowany odbiornik radiowy. Oznacza to, że markizę obsługujemy bezprzewodowo. Do sterowania używamy wyłącznie produktów marki NEMO Blue (piloty, czujniki pogodowe).

 

Zobacz produkt w sklepie - Kliknij Tutaj

Silnik Somfy Orea RTS z wbudowaną centralką

 

Silnik przewodowy Somfy Orea RTS z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Oznacza to, że markizę obsługujemy bezprzewodowo. W tym celu należy dokupić pilot marki Somfy z serii RTS. Można zastosować również dowolną automatykę pogodową z serii RTS. Napęd posiada elektroniczne ustawienia wyłączników krańcowych oraz elektroniczną kontrolę obrotów silnika.

 

Zobacz produkt w sklepie - Kliknij Tutaj
Instrukcja napędu - Kliknij Tutaj

Silnik Somfy Sunea IO Homecontrol

Somfy Sunea IO INTELIGENT to napęd z wbudowaną centralką w dwukierunkowym systemie "IO". Łączność dwukierunkowa w systemie io umożliwia odczytanie statusu położenia tkaniny markizy na pilocie lub urządzeniu mobilnym. Do obsługi silnika wymagany jest pilot z linii "IO". Możliwość zastosowania dowolnej automatyki z linii "IO". Silnik bez awaryjnego otwierania.

 

Zobacz produkt w sklepie - Kliknij Tutaj
Instrukcja napędu - Kliknij Tutaj