Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Markiza balkonowa – Galeria Zdjęć – Markiza do Poręczy Balkonowych

Markiza balkonowa Italia poręczowa- to nasza najpopularniejsza osłona przeciwsłoneczna dedykowana na klasyczne balkony w bloku lub domku jednorodzinnym. Markiza z ramionami mocowanymi do poręczy idealnie nadaje się do zacieniania i osłony balkonów i wnęk balkonowych. Specjalne ramiona pozwalają na dużą regulację ustawienia markizy, by ochronić się od promieni słonecznych o różnej porze dnia i pory roku. Rozwijanie i zwijanie tkaniny odbywa się z użyciem mechanizmu ręcznego – korba występuje w trzech długościach i nie wymaga dużej siły do poruszania markizą. Tkanina markizowa doskonale chroni przed przenikaniem szkodliwych promieni słonecznych.

Wyceń Markizę – Kliknij Tutaj

Strona dotyczy markizy balkonowej Italia firmy Selt wykonywanej na wymiar zgodnie z informacjami podanymi podczas zamówienia w konfiguratorze produktu. Więcej informacji można znaleźć w konfiguratorze lub na pozostałych podstronach produktu.


Strefa promocji

e-Markizy: Markizy, Pergole, Rolety, Żaluzje

PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)