Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Markizoleta 103 – napęd ręczny – sterowanie korbą

W przypadku tego sterowania ręcznego, korba w zależności od potrzeb występuje w dwóch wariantach: korba rozłączna (odczepiana) lub nierozłączna. Roleta posiada możliwość montażu wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. By umożliwić sterowanie osłoną zewnętrzną z wnętrza pomieszczenia, należy wykonać przepust ścienny (przewiercenie ścienne) do instalacji korby (mechanizmu korbowego).

Zobacz informacje o sterowaniu elektrycznym


Montaż wewnętrzny bezpośrednio do ściany

Rysunek pokazuje osłonę Markizoroleta 103 przy montażu wewnętrznym do ściany. Sterowanie korbowe ręczne. W przypadku tego sterowania, roleta montowana jest wewnątrz pomieszczenia, sterowanie odbywa się tuż przy kasecie rolety. Korba w zależności od potrzeb wystepuje w dwóch wariantach: korba rozłączna lub nierozłączna.

Montaż wewnętrzny do sufitu

Rysunek pokazuje osłonę Markizoroleta 103 przy montażu wewnętrznym do sufitu. Sterowanie korbowe ręczne. W przypadku tego sterowania, roleta montowana jest wewnątrz pomieszczenia, sterowanie odbywa się tuż przy kasecie rolety. Korba w zależności od potrzeb wystepuje w dwóch wariantach: korba rozłączna lub nierozłączna.


Montaż zewnętrzny do sufitu – napęd ręczny z przelotką

Rysunek pokazuje osłonę Markizoleta 103 przy montażu zewnętrznym do sufitu. Sterowanie korbowe ręczne z przepustem ściennym (przelotką) pozwala na sterowanie osłoną zewnętrzną z wewnątrz pomieszczenia. W przypadku tego sterowania, roleta montowana jest na zewnątrz pomieszczenia, sterowanie natomiast odbywa się wewnątrz pomieszczenia. Aby to umożliwić, należy wykonać przepust ścienny (przewiercenie ścienne) do instalacji korby (mechanizmu korbowego). Korba w zależności od potrzeb wystepuje w dwóch wariantach: korba rozłączna lub nierozłączna.


Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)