Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Montaż Pergoli Drewnianej Juko

Pergole drewniane montowane są za pomocą tzw. zakładkowego systemu łączenia belek oraz łączenia klinów na zasadzie „wsuń i wkręć”. Drewniane belki są strugane czterostronnie, a wszystkie krawędzie są fazowane czterostronnie. Ich łączenie odbywa się stopniowo, w zależności od rodzaju frezowania. Belki dachowe wewnętrzne łączy się z belkami dachowymi zewnętrznymi, które łączone są narożnikowo, a całość zadaszenia łączy się z belkami podporowymi. Tak złożona konstrukcja pergoli drewnianej stanowi podstawę do zabudowy dachem tkaninowym oraz roletami screen.


Film z Montażu Pergoli Drewnianej:


Film z Instrukcją Kotwienia Pergoli:
Kotwienie podpór pergoli drewnianej do podłoża

Podpory pergoli drewnianej mogą być zakotwione do podłoża na różne sposoby. Każda z podpór ma od spodu specjalny otwór montażowy, w który wkładamy:


Strefa promocji
PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)