Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Oświetlenie markiz – Galeria Zdjęć

Do markizy można dostosować oświetlenie LED sterowane pilotem, które można domontować do każdej markizy. Koszt kompletnego zestawu oświetleniowego do przeciętnej markizy to 350zł. Taśmy z oświetleniem przykleja się na ramionach, tak wieczorem i w nocy delikatnie rozjaśniały miejsce pod markizą. Można zastosować światło ledowe o barwie zimnej lub ciepłej, obie opcje dostępne są w tej samej cenie. Markiza z oświetleniem sprzyja użytkowaniu szczególnie w ciepłe, letnie noce, kiedy chcemy korzystać z tarasu lub balkonu bez zapalania mocnego światła.

Co zawiera zestaw do oświetlenia markizy?
2szt taśm led, (max. 2,5m x 2szt), zasilacz, centralka sterująca, kpl. przewodów i złączek, pilot bezprzewodowy


Zintegrowane oświetlenie LED – tylko dla wybranych markiz

Markizę Corsica Selt możemy dodatkowo wyposażyć w zintegrowane oświetlenie led, które znajduje się w belce głównej markizy. Załączanie i wyłączanie oświetlenia, odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego.


Galeria zdjęć oświetlenia na przykładzie kilku modeli markiz
Oświetlenie markiz, taśmy led do markiz tarasowych, markiza tarasowa z napędem i oświetleniem led, markiza oświetlenie led na ramionach, podświetlana markiza tarasowa, markiza tarasowa z oświetleniem taśmowym, akcesoria do markiz - ledy, markiza tarasowa ledy, oświetlenie markizy, oświetlenie led do markiz, markiza z oświetleniem led, markiza zintegrowane oświetlenie, markiza ledy, markiza oświetlenie, taśmy led do markiz, markiza na taras podświetlenie, oświetlenie markizy, markizy zewnętrzne podświetlane, markiza mechaniczna z oświetleniem, markiza elektryczna z oświetleniem, oświetlenie led do markiz

Strefa promocji
PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)