Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Pergola Oświetlenie LED

Pergola może być opcjonalnie wyposażona w oświetlenie LED. Występuje ono w dwóch wariantach.

Pierwszy wariant to oświetlenie punktowe. Specjalne oczka LED umiejscowione są w profilach dachowych. Ich ilość uzależniona jest od wielkości pergoli i dobierana indywidualnie. Oświetleniem sterujemy za pomocą pilota. Poza funkcjami włącz/wyłącz, możemy również dowolnie sterować natężeniem światła.

Drugi wariant (zdecydowanie tańszy) to oświetlenie taśmowe LED. Jest to specjalny pasek LED, który zintegrowany jest w przedniej rynnie pergoli. Podobnie jak w punkcie 1, oświetleniem sterujemy za pomocą pilota.


Prezentacja oświetlenia LED punktowego:


Zobacz Nasze Pozostałe Filmy – Kliknij Tutaj

Prezentacja oświetlenia LED taśmowego:


Zobacz Ofertę Bioline – Kliknij Tutaj


Oświetlenie punktowe do pergoli

Pergola może być wyposażona w opcjonalne oświetlenie ledowe. W tym przypadku (na zdjęciu pergola Luxury) zastosowane jest oświetlenie punktowe. Ilość punktów świetlnych dopierana jest automatycznie i dopasowana jest do wielkości dachu pergoli. Jeśli potrzebujesz indywidualnie dopasować ilość punktów świetlnych, skontaktuj się z nami lub napisz po zakupie o tym w uwagach. Cena zawiera: odpowiednią ilość punktów świetlnych, sterownik ze ściemniaczem Somfy, pilot Somfy. W przypadku wybrania napędu Somfy do obsługi dachu i opcjonalnych rolet, całość może być sterowana jednym pilotem (dach, rolety ledy).Pergola Oświetlenie LED - Pergola oświetlenie led, pergola podświetlana, ledy zintegrowane z rynną, ledy punktowe, pergola tarasowa podświetlana, pergola led, oświetlenie led na pergole, oświetlenie LED dla pergoli tarasowych, Jakie wybrać oświetlenie do pergoli, pergola z oświetleniem led, oświetlenie pergoli, pergola ogrodowa oświetlenie led, pergola tarasowa oświetlenie led, podświetlane zadaszenie tarasu, oświetlenie led - pergole

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)