Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Pergola Tarasowa Przyścienna Solid Selt

szerokość konstrukcji aluminiowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary pergoli Szerokość: od 100 do 1200cm
wysięg pergoli tarasowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary zadaszenia Wysięg: od 150 do 700cm
wysokość podpór zadaszenia to nie zawsze wysokość całkowita, koniecznie zobacz szczegóły pomiaru pergoli Standardowa Wysokość: 250cm

logo selt, producent żaluzji, producent refleksoli, selt opole
Cena

17628,00 

Cena podstawowa

Pergola Tarasowa Przyścienna Solid Selt tarasowa przyścienna z napędem elektrycznym chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej.

Pergola na taras Solid standardowo wyposażona jest w napęd elektryczny

Pergola Tarasowa Przyścienna Solid Selt

Pergola Tarasowa Przyścienna Solid Selt to estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że Solid to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Zadaszenie standardowo wyposażone jest w napęd elektryczny Somfy IO. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca, a opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej uchroni tkaninę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Pergola Solid Selt z napędem elektrycznym chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej. Standardowo pergola tarasowa przyścienna Solid Selt występuje w trzech kolorach konstrukcji. Istnieje możliwość zamówienia konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL. Nachylenie dachu możliwe jest od 5°–10°. Maksymalny kąt pochyłu jest uzależniony od założonego wysięgu. Opcjonalny system przesłon bocznych zmniejsza transmisje ciepła i światła oraz zapewnia większą prywatność.

Pergola Solid Selt przeznaczona jest do zadaszeń powierzchni tarasowych, gastronomicznych i użytkowych. Pojedyncza pergola może zostać wykonana maksymalnie w szerokości 4 metrów i wysięgu 7 metrów. Pergole na taras można łączyć modułowo. Maksymalna szerokość dwóch modułów do 8m, trzech modułów to 12m, a wysięg maksymalny to 7 metrów.

Osłona tarasowa Solid może być wyposażona w oświetlenie LED i rolety boczne

Możliwe Opcje Pergoli

 1. Napęd elektryczny (w standardzie)
 2. Czujnik deszczu/śniegu (opcja dodatkowo płatna)
 3. Czujniki wiatrowe (opcja dodatkowo płatna)
 4. Oświetlenie LED (opcja dodatkowo płatna)

Pergola Solid Selt może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę tarasu.,

 

Odwiedź nas na Facebooku

Pergola przyścienna modułowa solid selt, wymiarowanie pergoli w module, pergole tarasowe selt jak mierzyć, pomiar pergoli

Pergola na Wymiar – Pomiar

Pergola Tarasowa Przyścienna Solid Selt produkowana jest na wymiar. Jeżeli chodzi o szerokość to nie ma standardowych rozmiarów. Maksymalna szerokość jednego modułu to 400cm. Maksymalna szerokość dwóch modułów to 800cm. Maksymalna szerokość trzech modułów to 1200cm. Maksymalny wysięg to 700cm. Standardowa wysokość przednich podpór to 250cm (może być zwiększona maksymalnie do 300cm). Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowitą zewnętrzną szerokość pergoli.

Pergola solid przyścienna komponenty, komponenty pergoli solid

Pergola Solid – Komponenty

 

1- belka prowadząca lewa
2 – belka prowadząca prawa
3 – napęd
4 – belka usztywniająca tył
5 – belka usztywniająca przód
6 – moduł ruchomy
7 – osłona PD
8 – konstrukcja nośna
wiata zadaszenie pergola solid selt na taras e-markizy

Cechy Charakterystyczne Pergoli

 1. Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej
 2. Opcjonalne oświetlenie LED
 3. Belka przednia, standardowa wysokość 2,5m (max. 3m)
 4. Kąt nachylenia 5°–10°
 5. Uchwyty ścienne, stopy montażowe
 6. Zintegrowany system odprowadzania wody
 1. Szerokość od 1m do 12m
 2. Wysięg od 1,5m do 7m
 3. Napęd automatyczny
 4. Szeroka gama kolorystyczna
 5. Możliwość zabudowy modułowej
 6. Zastosowanie zewnętrzne
Pergola Solid automatyka zadaszenie SELT

Kolory Tkanin Dachu Pergoli

Tkanina Pergoli jest jedną z bardziej reprezentatywnych jej części. Służy nie tylko do ochrony przed słońcem, lecz również spełnia rolę elementu dekoracyjnego. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firma Selt posiada w swojej ofercie szeroką gamę wzorów tkanin, produkowanych przez wiodących europejskich producentów.

Automatyka pogodowa do pergoli, markizy, veranda selt

Napęd i Automatyka do Pergoli

 1. Standardowo pergola wyposażona jest w napęd elektryczny, który automatycznie zwija osłonę. Do pergoli można dobrać Pilot bezprzewodowy
 2. Do pergoli z silnikiem możemy dobrać czujniki deszczu lub śniegu
 3. Do pergoli z silnikiem możemy dobrać czujniki wiatru

Najczęstsze pytania

Czym wyróżnia się pergola Solid?

Model pergoli Solid wykonany jest ze stali nierdzewnej z zachowaniem kątów prostych i możliwością nachylenie dachu od 5°–10°.

Czy można zamówić podpory o różnej długości?

Jeśli podczas zamówienia wybiorą Państwo opcję niestandardowa wysokość podpór i opiszą swoje wymagania, to słupy pergoli zostaną docięte na etapie produkcji.

Czy mogę połączyć dwie pergole w jedną dużą osłonę?

Tak, istnieje możliwość łączenia wielu konstrukcji ze sobą. W wyniku takiego połączenia tworzy się tzw. system modułowy, gdzie pomiędzy poszczególnymi modułami znajduje się jeden wspólny słup, ale każdy z modułów posiada własną niezależną prowadnicę oraz silnik. Taka informacja musi być podana przy składaniu zamówienia.

Jak odprowadzana jest deszczówka z pergoli?

Poszycie tkaninowe musi być w pełni zamknięte. Deszczowa woda spływa po powierzchni poszycia do umieszczonej z przodu systemu rynny. Następnie jest kierowana do słupów i wyprowadzana na zewnątrz poprzez te słupy.

Czym zasłonić ściany pergoli?

Najpopularniejszą formą zasłaniania ścian w pergolach są refleksole. To nic innego jak zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna.

Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór refleksoli, które spełnią wymagania każdego użytkownika.

Czy pergola może być oświetlona i ogrzewana?

Dla każdej pergoli tarasowej możemy dedykować oświetlenie ledowe. Mogą to być rozwiązania systemowe lub dodatkowe elementy niesystemowe np. w postaci listew lub punktów świetlnych.
Sterowanie oświetleniem odbywa się zwykle z tego samego pilota z którego sterujemy pergolą, osłonami bocznymi (refleksolami) czy też ogrzewaniem.
Piloty i odbiorniki radiowe pozwalają na płynną regulację natężenia oświetlenia, dzięki czemu możemy uzyskać zarówno doskonałą iluminację np. do posiłku, jak również dyskretny nastrojowy „klimat” dla wieczornego spotkania z bliską osobą.
Promienniki ciepła.
Każda pergola tarasowa lub ogrodowa może zostać wyposażona w promienniki na podczerwień. Są to najczęściej systemy zewnętrzne które instalujemy do elementów pergoli np. belek, lub do elewacji .
Promienniki ciepła – system ciepła do pergoli, ogrzewanie do pergoli, pergola z ogrzewaniem punktowym, promiennik
Promienniki na podczerwień są niezwykle wydajne ; nie ogrzewają powietrza a jedynie ciała stałe i w odróżnieniu od promienników gazowych nie zabrudzają spalinami dachów pergoli.
Promienniki ciepła możemy sterować za pomocą tych samych wielokanałowych pilotów którymi sterujemy pergolą oraz jej pozostałym wyposażeniem.
Oświetlenie i ogrzewanie w pergoli to świetny sposób aby jeszcze przyjemniej spędzać czas w gronie bliskich, nawet w chłodniejsze wieczoru.

Czy jest możliwy transport pergoli za granicę?

Tak. Organizujemy transporty w zasadzie do każdego kraju w Europie.  Transport poza granicę podlega indywidualnej wycenie.

Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z zamawiającym i informujemy o  kosztach transportu.

Oczywiście można się z nami skontaktować (np. drogą mailową) przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia kosztów transportu produktu, który chcieliby Państwo u nas zamówić.

Czy pergole są odporne na warunki atmosferyczne?

Pergole to rozwiązanie, dzięki któremu pogoda nigdy nie psuje planów!

Deszcz, wiatr, ostre słońce przestają być problemem. Materiał poszycia to tkaniny wodoodporne i akrylowe, które są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, wilgoć i blaknięcie.

Opcjonalnie można wykorzystać oczywiście inne tkaniny. Aluminiowe konstrukcje pergol są odporne na silne podmuchy wiatru nawet powyżej 100 km/h.

Pergole aluminiowe także nie poddają się wilgoci a tym samym są odporne na powstawanie rdzy.

Filmy o Pergoli Aluminiowej Solid Selt
EAN: lamelowa - wolnostojąca standard Kategoria: Tagi: