Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Pergola Tarasowa Wolnostojąca Solid Selt

szerokość konstrukcji aluminiowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary pergoli Szerokość: od 100 do 1200cm
wysięg pergoli tarasowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary zadaszenia Wysięg: od 150 do 700cm
wysokość podpór zadaszenia to nie zawsze wysokość całkowita, koniecznie zobacz szczegóły pomiaru pergoli Standardowa Wysokość: 250cm

logo selt, producent żaluzji, producent refleksoli, selt opole
Cena

22823,00 

Cena podstawowa

Pergola Tarasowa Wolnostojąca Solid Selt z napędem elektrycznym chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Konstrukcja pergoli jest wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej.

pergola tkaninowa selt - skorzystaj z promocji i kup pergolę rzymską na taras w niższej cenie pergola aluminiowa z tkaniną firmy selt z darmowym transportem na terenie Polski
Pergola aluminiowa Solid jako podświetlane zadaszenie dużej powierzchni

Pergola Tarasowa Wolnostojąca Solid Selt

Pergola Wolnostojąca Solid Selt to estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że pergola Solid to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Zadaszenie standardowo wyposażone jest w napęd elektryczny Somfy IO. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca, a opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej uchroni tkaninę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Pergola tarasowa wolnostojąca Solid Selt z napędem elektrycznym chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej. Standardowo aluminiowa pergola występuje w trzech kolorach konstrukcji. Istnieje możliwość zamówienia konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL. Nachylenie dachu możliwe jest od 5°–10°. Maksymalny kąt pochyłu jest uzależniony od założonego wysięgu. Opcjonalny system przesłon bocznych zmniejsza transmisje ciepła i światła oraz zapewnia większą prywatność.

Pergola Solid przeznaczona jest do zadaszeń powierzchni tarasowych, gastronomicznych i użytkowych. Pojedyncza pergola tarasowa Selt może zostać wykonana maksymalnie w szerokości 4 metrów i wysięgu 7 metrów. Pergole można łączyć modułowo. Maksymalna szerokość dwóch modułów do 8m, trzech to 12m itd. Maksymalny wysięg to 7 metrów.

Osłona tarasowa Solid może być wyposażona w oświetlenie LED i rolety boczne

Możliwe Opcje – Pergola tarasowa Selt

 1. Napęd elektryczny (w standardzie)
 2. Czujnik deszczu/śniegu (opcja dodatkowo płatna)
 3. Czujniki wiatrowe (opcja dodatkowo płatna)
 4. Oświetlenie LED (opcja dodatkowo płatna)

Pergola może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę tarasu.

Odwiedź nas na Facebooku

Pergola wolnostojąca modułowa solid selt, wymiarowanie pergoli w module, pergole tarasowe selt jak mierzyć, pomiar pergoli

Pomiar Pergoli

Pergola Wolnostojąca Solid Selt produkowana jest na wymiar. Jeżeli chodzi o szerokość to nie ma standardowych rozmiarów. Maksymalna szerokość jednego modułu to 400 cm. Maksymalna szerokość dwóch modułów to 800 cm. Maksymalna szerokość trzech modułów to 1200 cm. Maksymalny wysięg to 700 cm. Standardowa wysokość przednich podpór to 250cm (może być zwiększona maksymalnie do 300cm). Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowitą zewnętrzną szerokość pergoli.

Pergola solid wolnostojąca komponenty, komponenty pergoli solid

Pergola Solid – Komponenty

 

1- belka prowadząca lewa
2 – belka prowadząca prawa
3 – napęd
4 – belka usztywniająca tył
5 – belka usztywniająca przód
6 – moduł ruchomy
7 – osłona PD
8 – konstrukcja nośna
wiata zadaszenie pergola solid selt na taras e-markizy

Cechy Charakterystyczne Pergoli

 1. Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej
 2. Opcjonalne oświetlenie LED
 3. Belka przednia, standardowa wysokość 2,5m (max. 3m)
 4. Kąt nachylenia 5°–10°
 5. Stopy montażowe
 6. Zintegrowany system odprowadzania wody
 1. Szerokość od 1m do 8 m
 2. Wysięg od 1,5m do 7 m
 3. Napęd automatyczny
 4. Szeroka gama kolorystyczna
 5. Możliwość zabudowy modułowej
 6. Zastosowanie zewnętrzne
Pergola Solid automatyka zadaszenie SELT

Kolory Tkanin Dachu Pergoli

Tkanina pergoli jest jedną z bardziej reprezentatywnych jej części. Służy nie tylko do ochrony przed słońcem, lecz również spełnia rolę elementu dekoracyjnego. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firma Selt posiada w swojej ofercie szeroką gamę wzorów tkanin, produkowanych przez wiodących europejskich producentów.

Automatyka pogodowa do pergoli, markizy, veranda selt

Napęd i Automatyka do Pergoli

 1. Standardowo pergola wyposażona jest w napęd elektryczny, który automatycznie zwija osłonę. Do pergoli można dobrać Pilot bezprzewodowy
 2. Do pergoli z silnikiem możemy dobrać czujniki deszczu lub śniegu
 3. Do pergoli z silnikiem możemy dobrać czujniki wiatru

Najczęstsze pytania

Jaka jest wysokość pergoli?

Na wysokość pergoli składa się wymiar podpory (standard 250cm) oraz pakietu zadaszenia, który zależny jest od kąta zamontowania konstrukcji do ściany

Czy można zamówić podpory o różnej długości?

Jeśli podczas zamówienia wybiorą Państwo opcję niestandardowa wysokość podpór i opiszą swoje wymagania, to słupy pergoli zostaną docięte na etapie produkcji.

Czy mogę połączyć dwie pergole w jedną dużą osłonę?

Tak, istnieje możliwość łączenia wielu konstrukcji ze sobą. W wyniku takiego połączenia tworzy się tzw. system modułowy, gdzie pomiędzy poszczególnymi modułami znajduje się jeden wspólny słup, ale każdy z modułów posiada własną niezależną prowadnicę oraz silnik. Taka informacja musi być podana przy składaniu zamówienia.

Jak odprowadzana jest deszczówka z pergoli?

Poszycie tkaninowe musi być w pełni zamknięte. Deszczowa woda spływa po powierzchni poszycia do umieszczonej z przodu systemu rynny. Następnie jest kierowana do słupów i wyprowadzana na zewnątrz poprzez te słupy.

Czym zasłonić ściany pergoli?

Najpopularniejszą formą zasłaniania ścian w pergolach są refleksole. To nic innego jak zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna.

Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór refleksoli, które spełnią wymagania każdego użytkownika.

Czy pergola może być oświetlona i ogrzewana?

Dla każdej pergoli tarasowej możemy dedykować oświetlenie ledowe. Mogą to być rozwiązania systemowe lub dodatkowe elementy niesystemowe np. w postaci listew lub punktów świetlnych.
Sterowanie oświetleniem odbywa się zwykle z tego samego pilota z którego sterujemy pergolą, osłonami bocznymi (refleksolami) czy też ogrzewaniem.
Piloty i odbiorniki radiowe pozwalają na płynną regulację natężenia oświetlenia, dzięki czemu możemy uzyskać zarówno doskonałą iluminację np. do posiłku, jak również dyskretny nastrojowy „klimat” dla wieczornego spotkania z bliską osobą.
Promienniki ciepła.
Każda pergola tarasowa lub ogrodowa może zostać wyposażona w promienniki na podczerwień. Są to najczęściej systemy zewnętrzne które instalujemy do elementów pergoli np. belek, lub do elewacji .
Promienniki ciepła – system ciepła do pergoli, ogrzewanie do pergoli, pergola z ogrzewaniem punktowym, promiennik
Promienniki na podczerwień są niezwykle wydajne ; nie ogrzewają powietrza a jedynie ciała stałe i w odróżnieniu od promienników gazowych nie zabrudzają spalinami dachów pergoli.
Promienniki ciepła możemy sterować za pomocą tych samych wielokanałowych pilotów którymi sterujemy pergolą oraz jej pozostałym wyposażeniem.
Oświetlenie i ogrzewanie w pergoli to świetny sposób aby jeszcze przyjemniej spędzać czas w gronie bliskich, nawet w chłodniejsze wieczoru.

Czy jest możliwy transport pergoli za granicę?

Tak. Organizujemy transporty w zasadzie do każdego kraju w Europie.  Transport poza granicę podlega indywidualnej wycenie.

Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z zamawiającym i informujemy o  kosztach transportu.

Oczywiście można się z nami skontaktować (np. drogą mailową) przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia kosztów transportu produktu, który chcieliby Państwo u nas zamówić.