Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Pergola Square Dachowa – Galeria Zdjęć

Pergola Dachowa Square jest idealnym rozwiązaniem na zarówno mniejsze jak i większe tarasy, a także przejścia i korytarze o szerokości nie przekraczającej 7 metrów. Zadaszenie przeznaczone jest głównie do montażu między ścianami, ale może być zastosowana także na istniejących konstrukcjach np. drewnianych, stalowych, betonowych. Pergola Dachowa na włoskich komponentach cechuje się dużą wytrzymałością na wiatr dzięki swoim solidnym podporom oraz belkom przeciwwietrznym. Pergola posiada materiałowy dach rzymski, w którym po zwinięciu materiał układa się w pakiet, który chroniony jest przez daszek systemowy montowany nad poszyciem. Konstrukcja pergoli pozwala na dodatkowe rozbudowywanie pergoli kolejnymi systemami, tworząc nawet kilkunastometrowe zadaszenia. Pergola sterowana jest za pomocą silnika elektrycznego na włącznik ścienny lub na pilota.

Pergola Dachowa Square to kompleksowy i wszechstronny system pozwalający zwiększyć przestrzeń mieszkalną poprzez stawianie pojedynczych lub podwójnych modułów pergoli. Możliwy kąt nachylenia konstrukcji w zakresie od 8-14°.

Wyceń Dach – Kliknij Tutaj

Pergola Square Dachowa – Galeria Zdjęć - Pergola dachowa międzyścienna square, pergole dachowe na wymiar, pergola wycena, Zadaszenie pergoli square wycena, dach do pergoli, dach pergolowy, zadaszenie elektryczne

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)