Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Pergola Square napędy dachu rozwijanego

Standardowy napęd do pergoli to silnik torro z wbudowaną centralką. Za dopłatą pergolę możemy doposażyć w silnik elektryczny Somfy IO z centralką bezprzewodową, która umożliwia sterowanie zadaszeniem za pomocą pilota bezprzewodowego oraz czujników atmosferycznych.

Zobacz Ofertę – Kliknij Tutaj


Opcja 1

Standardowy napęd elektryczny z wbudowaną centralką TORRO (axis), który sterowany jest za pomocą dedykowanego pilota bezprzewodowego.


Opcja 2

Silnik elektryczny z wbudowaną centralką bezprzewodową IO, która umożliwia sterowanie zadaszeniem za pomocą pilota bezprzewodowego IO oraz czujników atmosferycznych IO. Somfy IO to technologia 2 kierunkowa – nadajemy sygnał (np. aby dach pergoli został zwinięty) ale i odbieramy sygnał (np. na smartphonie możemy zobaczyć w jakim położeniu jest dach pergoli. Opcja dostępna po rozbudowaniu systemu o system Tahoma)


Strona dotyczy pergoli tarasowej Square firmy Mol wykonywanej na wymiar zgodnie z informacjami podanymi podczas zamówienia w konfiguratorze produktu. Więcej informacji można znaleźć w konfiguratorze lub na pozostałych podstronach produktu.

Pergola Square napędy - Pergola Tarasowa Square, nowoczesne zadaszenie na taras napęd, nowoczesne zadaszenie tarasu automatyczne, Osłona balkonu sterowana elektrycznie, pergola aluminiowa napędy, osłona tarasu automatyczna, pergola na taras napędy, Pergola tkaninowa silniki, Pergola rozsuwany dach sterowanie, Pergola tarasowa elektryczna, Pergola z ruchomym dachem, pergole na zamówienie, pergole producent, pergole tarasowe wycena, sklep internetowy pergole, elektryczne zadaszenia tarasów, zadaszenie aluminiowe tarasu napędy, zadaszenie pergola napędy, pergola napęd automatyczny, pergola automatyczna Square, pergola na pilot, pergola tarasowa silniki

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)