Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Pergola Tarasowa Wolnostojąca Dragon

szerokość konstrukcji aluminiowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary pergoli Szerokość: od 180 do 660 cm
wysięg pergoli tarasowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary zadaszenia Wysięg: od 180 do 460 cm
wysokość podpór zadaszenia to nie zawsze wysokość całkowita, koniecznie zobacz szczegóły pomiaru pergoli Standardowa Wysokość: 245 cm
czas oczekiwania, produkcja osłony najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: ok. 3-4tygodnie

Pergole dragon logo producent
Cena

9717,00 

Cena podstawowa

Pergola tarasowa wolnostojąca Dragon to składane zadaszenie skonstruowane z myślą o dużej powierzchni tarasu lub ogrodu restauracji. Minimalistyczny, przemyślany design bez widocznych śrub i elementów mechanicznych sprawia wrażenie eleganckiego i nowoczesnego zadaszenia.

Banner rabat na pergole aluminiowe z dachem rzymskim model Dragon Banner transport, darmowa dostawa pergola na taras Dragon transport gratis
Pergola wolnostojąca dragon, pergola ogrodowa, zadaszenie patio, zadaszenie ogrodu, Pergola Tarasowa Wolnosotjąca e-Dragon elektryczna

Pergola Tarasowa Wolnostojąca Dragon

Pergola Ręczna Wolnostojąca Dragon to składane zadaszenie skonstruowane z myślą o dużej powierzchni tarasu lub ogrodu restauracji. Minimalistyczny, przemyślany design bez widocznych śrub i elementów mechanicznych sprawia wrażenie eleganckiego i nowoczesnego zadaszenia. Pergola tarasowa wolnostojąca Dragon działa również w trudnych warunkach atmosferycznych. Opcjonalnie pergolę wolnostojącą Dragon można wyposażyć daszek ochronny, który chroni tkaninę przed zabrudzeniem.

Pergola Dragon standardowo występuje w 3 kolorach konstrukcji. Istnieje możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL. Tkanina pergoli opadająca do 5 lub 25 cm. Dostępne są tkaniny akrylowe Dickson oraz Tkaniny PCV. Poprzeczki montowane poziomo lub pod kątem.

Pergola tarasowa wolnostojąca Dragon przeznaczona jest dla zadaszenia powierzchni nie przekraczającej szerokości 6,6 metra i wysięgu 4,6 metrów.

Pergola dragon wolnostojąca, pergole wolnostojące, zadaszenie wolnostojące, zwijane zadaszenie tarasu

Możliwe Opcje Pergoli

 1. Napęd ręczny
 2. Tkanina akrylowa Dickson lub PCV
 3. Daszek systemowy (opcja dodatkowo płatna)

Pergola Dragon może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją pergolę.

Odwiedź nas na Facebooku

Pergola tarasowa wolnostojąca dragon pomiary, jak mierzyć pergolę, pergole tarasowe pomiar

Pomiar Pergoli

Pergola tarasowa wolnostojąca Dragon produkowana jest na wymiar. Jeżeli chodzi o szerokość to nie ma standardowych rozmiarów. Maksymalny wysięg to 460 cm. Pergola do szerokości 460cm posiada 1 moduł (dach pojedynczy), a powyżej tej szerokości konstrukcja składa się z dwóch dachów. Standardowa wysokość to 245 cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowitą zewnętrzną szerokość pergoli.

Pergola dragon daszek na tkaninę, pergola z daszkiem ochronny, wysięg pergoli

Daszek Ochronny

Daszek systemowy, czyli daszek ochronny, który chroni tkaninę przed zabrudzeniem. Kaseta wykonana jest w całości z aluminium i malowana pod kolor konstrukcji.

Pergola wolnostojąca dragon odplyw wody, pergola tarasowa deszczówka, pergola odpływ deszczówki

Odprowadzanie Wody

Woda deszczowa odprowadzana jest na prawą, lewą lub na obie strony pergoli – zależnie od zamówionej konstrukcji.

Pergola tarasowa wolnostojąca dragon, pergola na słupach, pergole aluminiowe, pergole tarasowe na wymiar

Cechy Charakterystyczne Pergoli

 1. Tkanina akrylowa lub PCV
 2. Tkanina segmentowa
 3. Standardowa wysokość 2,45 m
 4. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium
 5. Zawiesia ze stali nierdzewnej
 6. Poprzeczki montowane poziomo lub pod kątem
 1. Szerokość od 1,80m do 4,6 m (1 moduł)
 2. Szerokość od 4,61m do 6,6 m (2 moduły)
 3. Wysięg od 1,8m do 4,6 m
 4. Napęd ręczny korbowy
 5. Szeroka gama kolorystyczna
 6. Profile narożnikowe, nowoczesny wygląd
 7. Opcjonalny daszek systemowy
 8. Zastosowanie zewnętrzne
Pergola dragon nierdzewne zawieszenie, pergola dane techniczne, pergola zwijana, zwijane zadaszenie tarasu

Kolory Tkanin Dachu Pergoli

Oferujemy Państwu kolekcję tkanin wodoodpornych PCV.

Najczęstsze pytania

Jak się steruje pergolą Dragon?

Pergola dragon występuje jedynie w wersji ręcznej i może zostać wykonana w wymiarach do 660cm szerokości.

Czym zasłonić ściany pergoli?

Najpopularniejszą formą zasłaniania ścian w pergolach są refleksole. To nic innego jak zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna.

Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór refleksoli, które spełnią wymagania każdego użytkownika.

Czy pergola może być oświetlona i ogrzewana?

Dla każdej pergoli tarasowej możemy dedykować oświetlenie ledowe. Mogą to być rozwiązania systemowe lub dodatkowe elementy niesystemowe np. w postaci listew lub punktów świetlnych.
Sterowanie oświetleniem odbywa się zwykle z tego samego pilota z którego sterujemy pergolą, osłonami bocznymi (refleksolami) czy też ogrzewaniem.
Piloty i odbiorniki radiowe pozwalają na płynną regulację natężenia oświetlenia, dzięki czemu możemy uzyskać zarówno doskonałą iluminację np. do posiłku, jak również dyskretny nastrojowy „klimat” dla wieczornego spotkania z bliską osobą.
Promienniki ciepła.
Każda pergola tarasowa lub ogrodowa może zostać wyposażona w promienniki na podczerwień. Są to najczęściej systemy zewnętrzne które instalujemy do elementów pergoli np. belek, lub do elewacji .
Promienniki ciepła – system ciepła do pergoli, ogrzewanie do pergoli, pergola z ogrzewaniem punktowym, promiennik
Promienniki na podczerwień są niezwykle wydajne ; nie ogrzewają powietrza a jedynie ciała stałe i w odróżnieniu od promienników gazowych nie zabrudzają spalinami dachów pergoli.
Promienniki ciepła możemy sterować za pomocą tych samych wielokanałowych pilotów którymi sterujemy pergolą oraz jej pozostałym wyposażeniem.
Oświetlenie i ogrzewanie w pergoli to świetny sposób aby jeszcze przyjemniej spędzać czas w gronie bliskich, nawet w chłodniejsze wieczoru.

Czy jest możliwy transport pergoli za granicę?

Tak. Organizujemy transporty w zasadzie do każdego kraju w Europie.  Transport poza granicę podlega indywidualnej wycenie.

Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z zamawiającym i informujemy o  kosztach transportu.

Oczywiście można się z nami skontaktować (np. drogą mailową) przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia kosztów transportu produktu, który chcieliby Państwo u nas zamówić.

Czy pergole są odporne na warunki atmosferyczne?

Pergole to rozwiązanie, dzięki któremu pogoda nigdy nie psuje planów!

Deszcz, wiatr, ostre słońce przestają być problemem. Materiał poszycia to tkaniny wodoodporne i akrylowe, które są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, wilgoć i blaknięcie.

Opcjonalnie można wykorzystać oczywiście inne tkaniny. Aluminiowe konstrukcje pergol są odporne na silne podmuchy wiatru nawet powyżej 100 km/h.

Pergole aluminiowe także nie poddają się wilgoci a tym samym są odporne na powstawanie rdzy.