Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Pergola Tarasowa Przyścienna V Ziiip Selt

szerokość konstrukcji aluminiowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary pergoli Szerokość: od 200 do 500cm
wysięg pergoli tarasowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary zadaszenia Wysięg: od 200 do 600cm
wysokość podpór zadaszenia to nie zawsze wysokość całkowita, koniecznie zobacz szczegóły pomiaru pergoli Standardowa Wysokość: 240cm

logo selt, producent żaluzji, producent refleksoli, selt opole
Cena

10760,00 

Cena podstawowa

Pergola Tarasowa Przyścienna V ZIIIP Selt występuje wyłącznie z napędem elektrycznym i montowana jest do ściany. Konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej.

Banner rabat na osłony przeciwsłoneczne V ZiiiP Selt Banner transport, darmowa dostawa pergoli tarasowej V zip i Verandy V zip transport gratis
Informacje o pergoli tarasowej selt wykonywanej na wymiar

Pergola Tarasowa Przyścienna V ZIIIP Selt

Pergola Tarasowa Przyścienna V ZIIIP Selt to kompatybilna konstrukcja o ciekawych, zaokrąglonych elementach. Rozwijany automatycznie dach tkaninowy z cichym napędem umożliwia komfortowe korzystanie z przestrzeni tarasu i schronienie przed promieniami słonecznymi.

Pergola Ziiip V może być sterowana wyłącznie napędem elektrycznym. Jej konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej. Pergola wykonywana jest w pięciu kolorach konstrukcji, a wyselekcjonowane tkaniny z serii Serge zapewniają ochronę przed nagrzewaniem osłoniętej przestrzeni. Specjalna budowa podpór aluminiowych umożliwia nachylenie dachu od 10°–45°. Maksymalny kąt pochyłu jest uzależniony od wysięgu pergoli.

Osłona tarasowa może zostać wykonana maksymalnie w szerokości 5 metrów i wysięgu 6 metrów, a standardowa wysokość podpór to 2,4 metra. Dla zadaszenia większych powierzchni, pergole mogą być łączone modułowo.

Pergola aluminiowa na podporach o wysokości 240cm

Cechy Charakterystyczne Pergoli

 1. Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej
 2. Wysokość podpór 2,4m
 3. Uchwyty ścienne
 4. Belki stabilizujące tkaninę
 5. Stopy montażowe
 1. Szerokość od 2m do 5m
 2. Wysięg od 2m do 6m
 3. Napęd automatyczny
 4. Szeroka gama kolorystyczna
 5. Możliwość zabudowy modułowej
 6. Zastosowanie zewnętrzne
Pomiar szerokości i wysięgu pergoli selt ziiip V

Pergola na Wymiar – Pomiar

Pergola Tarasowa Przyścienna V ZIIIP Selt produkowana jest na wymiar. Jeżeli chodzi o szerokość to nie ma standardowych rozmiarów. Maksymalna szerokość to 500cm. Maksymalny wysięg to 600cm. Standardowa wysokość przednich podpór to 240cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowitą zewnętrzną szerokość pergoli. Model może zostać łączony modułowo wzdłuż wysięgu.

Zewnętrzne tkaniny PVC Serge 100 i Serge 600 o charakterystycznym skośnym splocie

Kolory Tkanin Dachu Pergoli

Kolekcja tkanin zewnętrznych Serge Ferrari to znany na całym świecie produkt przeciwsłoneczny dla zastosowań indywidualnych i przemysłowych. Dostępne warianty tkaniny Serge o stopniu otwarcia 1% lub 5% pozwalają na dostosowanie nasłonecznienia zadaszonego tarasu do oczekiwań, a duża odporność ogniowa oraz bardzo dobre parametry techniczne tkanin dodatkowo zwiększają komfort użytkowania. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firma Selt posiada w swojej ofercie szeroką gamę wzorów tkanin, produkowanych przez wiodących europejskich producentów.

Owalna kaseta aluminiowa veranda V Ziiip z ukrytym napędem elektrycznym

Możliwe Opcje Pergoli

 1. Napęd elektryczny (w standardzie)
 2. Czujnik wiatru/słońca (opcja dodatkowo płatna)
 3. Łączenia modułowe pergoli

Pergola V Selt może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę tarasu.

Automatyka pogodowa do pergoli, markizy, veranda selt

Napęd i Automatyka do Pergoli

 1. Standardowo pergola wyposażona jest w napęd elektryczny, który automatycznie zwija osłonę. Do pergoli można dobrać Pilot bezprzewodowy
 2. Do pergoli z silnikiem możemy dobrać czujniki słońca i wiatru

Najczęstsze pytania

Czym wyróżnia się pergola V ZIIIP?

Kompaktowe gabaryty konstrukcji pergoli pozwalają na montaż systemu V ZIIIP także na niewielkich powierzchniach. Wiele pergol może być łączone modułowo wzdłuż wysięgu.

Czym zasłonić ściany pergoli?

Najpopularniejszą formą zasłaniania ścian w pergolach są refleksole. To nic innego jak zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna.

Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór refleksoli, które spełnią wymagania każdego użytkownika.

Czy pergola może być oświetlona i ogrzewana?

Dla każdej pergoli tarasowej możemy dedykować oświetlenie ledowe. Mogą to być rozwiązania systemowe lub dodatkowe elementy niesystemowe np. w postaci listew lub punktów świetlnych.
Sterowanie oświetleniem odbywa się zwykle z tego samego pilota z którego sterujemy pergolą, osłonami bocznymi (refleksolami) czy też ogrzewaniem.
Piloty i odbiorniki radiowe pozwalają na płynną regulację natężenia oświetlenia, dzięki czemu możemy uzyskać zarówno doskonałą iluminację np. do posiłku, jak również dyskretny nastrojowy „klimat” dla wieczornego spotkania z bliską osobą.
Promienniki ciepła.
Każda pergola tarasowa lub ogrodowa może zostać wyposażona w promienniki na podczerwień. Są to najczęściej systemy zewnętrzne które instalujemy do elementów pergoli np. belek, lub do elewacji .
Promienniki ciepła – system ciepła do pergoli, ogrzewanie do pergoli, pergola z ogrzewaniem punktowym, promiennik
Promienniki na podczerwień są niezwykle wydajne ; nie ogrzewają powietrza a jedynie ciała stałe i w odróżnieniu od promienników gazowych nie zabrudzają spalinami dachów pergoli.
Promienniki ciepła możemy sterować za pomocą tych samych wielokanałowych pilotów którymi sterujemy pergolą oraz jej pozostałym wyposażeniem.
Oświetlenie i ogrzewanie w pergoli to świetny sposób aby jeszcze przyjemniej spędzać czas w gronie bliskich, nawet w chłodniejsze wieczoru.

Czy jest możliwy transport pergoli za granicę?

Tak. Organizujemy transporty w zasadzie do każdego kraju w Europie.  Transport poza granicę podlega indywidualnej wycenie.

Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z zamawiającym i informujemy o  kosztach transportu.

Oczywiście można się z nami skontaktować (np. drogą mailową) przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia kosztów transportu produktu, który chcieliby Państwo u nas zamówić.

Czy pergole są odporne na warunki atmosferyczne?

Pergole to rozwiązanie, dzięki któremu pogoda nigdy nie psuje planów!

Deszcz, wiatr, ostre słońce przestają być problemem. Materiał poszycia to tkaniny wodoodporne i akrylowe, które są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, wilgoć i blaknięcie.

Opcjonalnie można wykorzystać oczywiście inne tkaniny. Aluminiowe konstrukcje pergol są odporne na silne podmuchy wiatru nawet powyżej 100 km/h.

Pergole aluminiowe także nie poddają się wilgoci a tym samym są odporne na powstawanie rdzy.