Przełącznik Smoove Duo WT (z podtrzymaniem) 1800505

Kolekcja Somfy Smoove

Cena

139,00 

Cena podstawowa

Przełącznik Smoove Duo WT (z podtrzymaniem) 1800505

Przełącznik Somfy Smoove Duo to przewodowe przełączniki Somfy do sterowania przewodowymi napędami do osłon okiennych. Wyróżniają się one uniwersalnością zastosowania i ponadczasowym wyglądem, który sprawia, że pasują do każdego wystroju wnętrza, a ich prosta budowa jest funkcyjna i zrozumiała dla każdego użytkownika osłony.

Przełącznik może sterować dwoma zsynchronizowanymi napędami umieszczonymi np. w markizach tarasowych lub żaluzjach fasadowych.

Wspólny przełącznik z dwoma klawiszami pozwala sterować dwoma niezależnymi osłonami z jednego miejsca. Za pomocą przycisku STOP możliwe jest zatrzymanie osłony w dowolnej pozycji. Lamele można obracać delikatnie naciskając przyciski GÓRA i DÓŁ.

Specyfikacja techniczna:

Wewnętrzny przełącznik dwuprzyciskowy do sterowania napędami 230 V.
Stała zaprogramowana pozycja, wystarczy przycisnąć przez chwile klawisz, aby napęd otworzył osłonę całkowicie lub całkowicie ją zamknął /w zależności od ustawień krańcowych napędu.
Możliwy montaż wpuszczany w puszkach nr ref. 9128033, 9128765, 9660215.
Możliwy montaż natynkowy w przypadku ref. 9019971.
Szybkie złącza.
Przełącznik posiada kompaktową budowę o wymiarach 50x50mm.
Zastosowanie – Sterowanie Osłonami typu markizy tarasowe, markizy balkonowe, rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje pionowe, żaluzje poziome.

Zobacz instrukcję obsługi pilota

Somfy 1800505