Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Przykłady dachów do pergoli Koro

Drewniana pergola tarasowa to uniwersalna podstawa pod rozwijane zadaszenie tarasu, które będzie chronić przed deszczem i słońcem. Najpopularniejszym rozwiązaniem wykorzystywanym na konstrukcjach drewnianych są dachy rzymskie, czyli rozwijane zadaszenia tkaninowe, układające się w charakterystyczne fale. Tego typu zadaszenie rzymskie posiada tkaninę wybraną z myślą o stosowaniu na zewnątrz, więc posiada odpowiednie właściwości zapewniające odbijanie promieni słonecznych, a odpowiednie nachylenie pozwala skutecznie zapobiegać gromadzeniu się deszczówki i jej odpływowi na jedną ze stron dachu. W naszej ofercie posiadamy dach Supro, który jest podwieszany do konstrukcji pergoli, wyróżnia się także mniejszą ceną, gdyż standardowo jest on sterowany za pomocą mechanizmu sznurkowego. Dach pergolowy Silva montowany jest rozporowo między belkami, na porządnych, wytrzymałych prowadnicach. Oba zadaszenia posiadają możliwość wyposażenia w silnik elektryczny, automatyczny czujnik pogodowy i piloty bezprzewodowe. Poniżej przedstawiamy przykładowe filmy z montażu zadaszeń do konstrukcji drewnianej Koro.

Film z Montażu Pergoli Koro i Dachu Supro:

Film z Montażu Pergoli Koro i Dachu Silva:

Zadaszenie Rzymskie Supro

Dach poziomy rzymski Supro może być wykorzystany na gotowych konstrukcjach drewnianych poprzez podwieszenie na prowadnicach do boku lub dołu belki pergoli. Pergola dachowa jest sterowana manualnie lub automatycznie. Dach tkaninowy opiera się na systemie szyn dachowych (aluminiowych), w których poruszają się specjalne łożyskowane wózki tkaninowe. Tkanina zamocowana do belek przeciw-wietrznych, układa się w dekoracyjne fale.

Zadaszenie Rzymskie Silva

Dach rzymski Silva może być wykorzystany między ścianami lub między belkami pergoli, a także podwieszony na prowadnicy. Sterowana manualnie lub automatycznie pergola, wykonana z ekstrudowanych profili aluminiowych jest trwała i stabilna – odporna na wiatr. Tkanina zamocowana do belek przeciw-wietrznych, układa się w dekoracyjne fale jak klasyczny dach rzymski.


Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)