Somfy J4WT

Uniwersalny napęd fasadowy do żaluzji

Cena

1,00 

Cena podstawowa

Brak w magazynie

Silnik Somfy J4WT

Somfy J4WT to uniwersalny napęd fasadowy do żaluzji, do nowych i remontowanych budynków

– Łatwe zdalne sterowanie żaluzjami, dzięki systemowi radiowemu (z dodanym odbiornikiem Modulis Slim Receiver)
– Funkcja „my” zapewniająca łatwe zdalne sterowanie żaluzjami
– Dostępna wersja *PROTECT (*Detekcja przeszkód i oblodzenia dla ruchu w górę, awaryjne zatrzymywanie (śnieg między lamelami, itp…)
– Kompatybilność z żaluzjami typu 1 i 2
– Posiada wbudowany odbiornik, centralkę do sterowania bezprzewodowego żaluzjami

Napęd z elektronicznymi końcówkami (elektroniczne wyłączniki pozycji krańcowych) do żaluzji i żaluzji fasadowych. Sterowane przełącznikiem przewodowym.

Funkcja „my”

Oprócz ustawień krańcowych osłony (górnego i dolnego) w napędzie J4 RTS można zaprogramować jedno położenie pośrednie, określane jako pozycja komfortowa “my”.
To położenie pośrednie jest wstępnie zapisywane w ustawieniach fabrycznych, i odpowiada położeniu „lamele przymknięte, ochrona przed nasłonecznieniem”.

Aby wywołać w żaluzji lamelowej „pozycję komfortową”, należy nacisnąć krótko na pilocie przycisk „my.” Osłona zacznie się poruszać, a następnie się zatrzyma z lamelami w pozycji ustalonej podczas programowania.

Czujniki pogodowe

Uniwersalny napęd radiowy może współpracować z trzema czujnikami pogodowymi, zależnie od ustawień może reagować na nadmiar nasłonecznienia lub jego brak otwarciem lub zamknięciem żaluzji lub samym ruchem lameli. Dostępna jest także pozycja „ochrona prywatności”. Jeśli jest ona aktywowana, żaluzja nie reaguje na sygnały z automatyki pogodowej.