Somfy Sunea SCR IO 9/16 Napęd Silnik do Refleksoli

Somfy Sunea Screen 40 IO 9/16 Napęd Silnik do Refleksoli Napęd do refleksoli z wbudowanym odbiornikiem radiowym IO homecontrol i z elektronicznymi krańcówkami ustawianymi za pomocą pilota Somfy Sunea SCR IO 9/16: 16 obr./min Pierwsza …

Somfy Sunea Screen 40 IO 9/16 Napęd Silnik do Refleksoli
Napęd do refleksoli z wbudowanym odbiornikiem radiowym IO homecontrol i z elektronicznymi krańcówkami ustawianymi za pomocą pilota
Somfy Sunea SCR IO 9/16: 16 obr./min

Pierwsza gama napędów do roletek tkaninowych, markiz z ramionami bocznymi, lambrekinów itp. bazujących na rurach nawojowych fi 40 mm, ze sterowanie zwrotnym w systemie io-homecontrol.

Sunea Screen 40 io to seria bardzo cichych napędów nowej generacji. Nowa konstrukcja zarówno silnika jak i hamulca spowodowała, że zarówno start jak i stop napędu są ledwo słyszalne. Położenia krańcowe ustawiane są za pomocą nadajnika lub pilota w zależności od rodzaju urządzenia, w który zainstalowany zostanie napęd.

Jeżeli będzie to osłona przeciwsłoneczna – to położenia krańcowe ustawiane są manualnie za pomocą nadajnika lub pilota bądź urządzenia Set&Go.

Zobacz instrukcję obsługi silnika

Cena

999,00 

Cena podstawowa

Ostatnio oglądane