Somfy Sunilus 50 IO 40/17 Napęd Silnik do refleksoli

Silnik Somfy Sunilus Somfy Sunilus 50 IO to napęd z wbudowaną centralką w dwukierunkowym systemie „IO” (Somfy HomeControl). Łączność dwukierunkowa w systemie io umożliwia odczytanie statusu położenia tkaniny rolety na pilocie lub urządzeniu mobilnym. Do …

Cena

1431,90 

Cena podstawowa

Silnik Somfy Sunilus

Somfy Sunilus 50 IO to napęd z wbudowaną centralką w dwukierunkowym systemie „IO” (Somfy HomeControl). Łączność dwukierunkowa w systemie io umożliwia odczytanie statusu położenia tkaniny rolety na pilocie lub urządzeniu mobilnym. Do obsługi silnika wymagany jest pilot z linii „Somfy IO”. Możliwość zastosowania dowolnej automatyki oraz czujników pogodowych z linii „IO”.

Cechy napędu

– Napęd typu ratio z mechanicznymi końcówkami.
– Posiada wbudowany odbiornik zdalnego sterowania radiowego
– Wersja Somfy Sunilus 50 IO 40/17: 17 obr./min
– Zastosowanie: Silnik stosowany jest m.in. do systemów osłon poziomych Veranda

Pozycja komfortowa (my) oraz położenia krańcowe

Ustawienia położeń krańcowych podczas pierwszej konfiguracji systemu mają na celu wskazanie napędowi w którym miejscu znajduje się górne oraz dolne ustawienia markizy. Wartości te napęd zapamiętuje jako krańcowe.

Funkcja MY pozwala na zapisanie określonego położenia pośredniego między nimi, np. w połowie rozwinięcia markizy. Żeby wywołać pozycję komfortową wystarczy nacisnąć krótko przycisk „my” na pilocie.

Zobacz instrukcję obsługi silnika