Somfy Sunilus SCR IO 10/17 Napęd Silnik do Refleksoli

Somfy Sunilus SCR IO 10/17 Napęad Silnik do Refleksoli Napęd do refleksoli z wbudowanym odbiornikiem radiowym IO homecontrol i z elektronicznymi krańcówkami ustawianymi za pomocą pilota Somfy Sunilus SCR IO 10/17: 17 obr./min Somfy Sunilus …

Somfy Sunilus SCR IO 10/17 Napęad Silnik do Refleksoli
Napęd do refleksoli z wbudowanym odbiornikiem radiowym IO homecontrol i z elektronicznymi krańcówkami ustawianymi za pomocą pilota
Somfy Sunilus SCR IO 10/17: 17 obr./min

Somfy Sunilus SCR IO to napęd z wbudowaną centralką w dwukierunkowym systemie „IO” (Somfy HomeControl). Łączność dwukierunkowa w systemie io umożliwia odczytanie statusu położenia tkaniny rolety na pilocie lub urządzeniu mobilnym. Do obsługi silnika wymagany jest pilot z linii „Somfy IO”. Możliwość zastosowania dowolnej automatyki oraz czujników pogodowych z linii „IO”.

Pozycja komfortowa (my) oraz położenia krańcowe

Ustawienia położeń krańcowych podczas pierwszej konfiguracji systemu mają na celu wskazanie napędowi w którym miejscu znajduje się górne oraz dolne ustawienia markizy. Wartości te napęd zapamiętuje jako krańcowe.

Funkcja MY pozwala na zapisanie określonego położenia pośredniego między nimi, np. w połowie rozwinięcia markizy. Żeby wywołać pozycję komfortową wystarczy nacisnąć krótko przycisk „my” na pilocie.

Zobacz instrukcję obsługi silnika