Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Szklane ściany przesuwne Gumax

szerokość zadaszenia czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony na taras Szerokość całkowita: od 196 do 588cm
szerokość zadaszenia czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony na taras Szerokość panelu: 98cm
wysięg osłony przeciwsłonecznej, czyli długość konstrukcji tarasowej Wysokość: od 200 do 270cm
czas oczekiwania, produkcja zadaszeń najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: 3-4tygodnie

Cena

3216,00 

Cena podstawowa

Uniwersalne szklane ściany przesuwne doskonale sprawdzą się do zabudowy pergoli, zadaszenia, czy tarasu. Dostępne do 5,88m szerokości oraz do 2,7m wysokości sprawdzą się jako przesłony boczne także na balkonie czy w ogródku restauracyjnym.

Szklane ściany przesuwne zapewniają ochronę mebli ogrodowych przed niesprzyjającą pogodą bez ograniczania naświetlenia pomieszczenia, stanowią idealne uzupełnienie każdej zabudowy tarasu.

Szklane ściany przesuwne Gumax – Odkryj nową perspektywę Twojego tarasu

Marzysz o tarasie, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i nowoczesny design? Nasze ściany przesuwne ze szkła to rozwiązanie, który przekroczy Twoje oczekiwania. Oferujemy innowacyjny system ścian przesuwnych Gumax, który może być zastosowany do każdej zabudowy tarasu. Jest to system przesuwnych szyb tarasowych, który zapewnia nie tylko piękny widok, ale także ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Twój oszklony taras stanie się ulubionym miejscem wypoczynku przez cały rok.

Szyby tarasowe wykonane są ze szkła hartowanego, szkła bezpiecznego o grubości 16,6 mm, co zapewnia ich trwałość oraz komfort użytkowania. Każda szyba tarasowa jest starannie osadzana w bezramowej konstrukcji, tworząc estetyczne i praktyczne ściany szklane. Dzięki temu oferowany system ścian przesuwnych na taras jest nie tylko funkcjonalny, lecz także niezwykle elegancki.

Szerokość jednego panela ściany szklanej to 98 cm. Dzięki rynnie aluminiowej, w której umieszczane są prowadnice, możemy zaproponować zastosowanie przesłony bocznej ze szkła składającej się nawet z 6 paneli. Pozwala to na osłonięcie tarasu o szerokości do 588 cm!

Rynna aluminiowa w kolorze antracytowym pozwala na umieszczenie do 6 prowadnic dla paneli szklanych ścian przesuwnych.

Cechy Charakterystyczne – Szklane Ściany Przesuwne

 1. Konstrukcja aluminiowa
 2. Szkło bezpieczne 16,6mm
 3. Prowadnice 1-6 torowe
 4. Biel lub antracyt
 5. Opcjonalne profile uszczelniające
 6. Opcjonalne klamki
 1. Szerokość od 1,96 m do 5,88 m
 2. Panel szklany 980mm
 3. Wysokość od 2m do 2,7m
 4. Opcjonalna zabudowa przodu i boków
 5. Zastosowanie wewnętrzne lub zewnętrzne
Pomiar szerokości S oraz wysokości H szklanych drzwi przesuwnych z czterema panelami. Szerokość panelu szklanego to 98cm

Szkło Przesuwne Gumax produkowane jest na wymiar.

Szerokość S jest to długość całkowita szyny / prowadnicy systemu przesuwnego. Wysokość całego systemu jest obliczana łącznie z szyną dolną, szyną górną oraz profilem szklanym. Wysokość H jest to wymiar całkowity bez uwzględnienia opcjonalnych belek fundamentowych.

Szerokość panelu szklanego to zawsze 98cm, a maksymalna ilość paneli to 6 (w przypadku prowadnicy 588cm).

Całoroczny ogród zimowy wykonany z pergoli lub zadaszenia Gumax dzięki szklanym drzwiom przesuwnym zapewnia dostęp promieni słonecznych

Całoroczna zabudowa tarasu dzięki naszej ścianie szklanej przesuwnej pozwoli ci cieszyć się pięknem natury i naturalnym światłem. Ścianki ze szkła są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie jasność i otwartość przestrzeni. Każda ściana przesuwna na szynach zapewnia łatwą i płynną obsługę.

Szklane ściany przesuwne idealnie podkreślają wyjątkowość i elegancję każdej konstrukcji. Znajdują zastosowanie zarówno do osłony bocznej tarasu, jak i altany ogrodowej. Pozwalają na stworzenie klimatycznej przestrzeni zewnętrznej w restauracji lub kawiarni, a także tworzą pięknie przeszklone przestrzenie, przywodzące na myśl ogród zimowy.

Najczęstsze pytania

Czy przestrzeń pomiędzy panelami szklanymi jest zabezpieczona przed przedostawaniem się owadów?

Zastosowanie listwy przeciwwietrznej oraz listy ozdobnej pozwala na zabezpieczenie przestrzeni pomiędzy przesuwanymi panelami. Chroni ona przed wiatrem i przedostawaniem się owadów.

Czy klamka do drzwi jest w podstawowym wyposażeniu szklanych szyb przesuwnych?

Nie, klamka stanowi opcjonalne wyposażenie.