Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Wzornik Kolorów Konstrukcji Markiz

Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Wzornik kolorów konstrukcji do markiz firmy Selt – pomoże dobrze wybrać kolor markizy

Naszym klientom udostępniamy możliwość wypożyczenia wzornika kolorów konstrukcji do markiz. W konfiguratorze dostępne są wizualizacje kolorystyki konstrukcji każdego modelu markizy. Niekiedy jednakże okazuje się ona niewystarczająca, zwłaszcza, gdy osłona przeciwsłoneczna powinna wpasowywać się w otoczenie. Wzornik kolorów konstrukcji do markiz może okazać się wówczas nieodzownym narzędziem podczas podejmowania decyzji.

Opłata za wzornik kolorów konstrukcji jest pobierana jako kaucja. Po odesłaniu wzornika do naszego sklepu, wpłata zostaje zwrócona przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe. Istnieje także możliwość rozliczenia kaucji w ramach składanego w naszym sklepie zamówienia. Wówczas kaucja pomniejsza wartość zamówienia do zapłaty.

Markizy firmy Selt w naszej ofercie, zarówno markizy tarasowe, balkonowe, boczne i sklepowe, wykonywane są w kilku standardowych kolorach konstrukcji. Więcej informacji o dostępnej dla danego modelu markizy kolorystyce konstrukcji znajdziecie Państwo w opisach produktów oraz podczas konfiguracji wymarzonej osłony w naszym sklepie.