Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Zadaszenie Tarasu z Poliwęglanu Modes

szerokość zadaszenia czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony na taras Szerokość: od 100 do 685cm
wysięg osłony przeciwsłonecznej, czyli długość konstrukcji tarasowej Wysięg: od 150 do 500cm
wysokość konstrukcji tarasowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary zadaszenia nad taras Standardowa Wysokość: 250cm
czas oczekiwania, produkcja zadaszeń najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: 3-4tygodnie

Cena

5089,00 

Cena podstawowa

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Modes wykonane jest z aluminium i zadaszone poliwęglanem. Do wyboru jest kilka rodzajów zadaszenia poliwęglanowego. Istnieje również możliwość wyceny samej konstrukcji aluminiowej.

Zadaszenie tarasowe z poliwęglanu z konstrukcją w kolorze antracyt i wypełnieniem z poliwęglanu mlecznego nad oknem tarasowym z jasną roletą zewnętrzną

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu MODES

Zadaszenie tarasowe Modes z poliwęglanem to trwała konstrukcja wykonana z aluminium, pokryta farbą proszkową, co zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki lekkości w porównaniu do stali, brakowi konieczności konserwacji oraz trwałości, umożliwia korzystanie z tarasu przez wiele lat. Konstrukcja jest kryta poliwęglanem o grubości 10 mm lub 16 mm, do wyboru jest poliwęglan komorowy lub poliwęglan lity. Zastosowany poliwęglan posiada atesty potwierdzające jego wytrzymałość pod obciążeniem śniegiem oraz ochronę przed promieniowaniem UV. W ofercie dostępny jest również poliwęglan opal (mleczny), chroniący przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza w upalne dni. Dzięki swoim właściwościom, poliwęglan jest lekki, wytrzymały, przepuszczający światło i niezniszczalny, idealny do zadaszenia różnorodnych powierzchni.

Standardowe kolory zadaszenia to biały, antracyt i brąz, z możliwością wyboru innych kolorów przy dłuższym oczekiwaniu lub za dopłatą. Dach poliwęglanowy dostępny jest w trzech odcieniach: przezroczystym, dymionym i opal (mlecznym). Dodatkowe opcje obejmują roletę rzymską, zabudowę boczną roletami zip screen lub szkłem przesuwnym, a także trójkątną boczną ściankę z poliwęglanu. Dzięki temu użytkownik ma szeroki zakres personalizacji, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i dodatkowe funkcje zadaszenia.

Model Modes pozwala uzyskać zadaszony taras o powierzchni nie przekraczającej szerokości 6,8 metrów i wysięgu 5 metrów.

Wytrzymała konstrukcja z aluminium utrzymuje dach z poliwęglanu komorowego

Cechy Charakterystyczne – Zadaszenie Tarasowe

 1. Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo
 2. Poliwęglan 10 mm lub 16 mm
 3. Poliwęglan lity lub komorowy
 4. Ochrona przed promieniami UV
 5. Opcjonalna roleta pozioma
 6. Uchwyty ścienne
 1. Szerokość od 1 m do 6,85 m
 2. Wysięg od 1,5 m do 5 m
 3. Wysokość 2,5 m (lub mniejsza)
 4. Opcjonalna zabudowa przodu i boków
 5. Zastosowanie zewnętrzne
Schemat jak mierzyć szerokość i wysięg zadaszenia na taras

Pomiar tarasu

Zadaszenia tarasów poliwęglanowo-aluminiowych Modes produkowane są na wymiar. Zależnie od wybranych wymiarów, zamówiona konstrukcja zadaszenia będzie posiadała ilość podpór uwarunkowaną przez producenta. Jeżeli chodzi o szerokość to nie ma standardowych rozmiarów. Maksymalna szerokość to 685cm, a największy możliwy wysięg to 500cm. Standardowa wysokość podpór to 250cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowitą zewnętrzną szerokość zadaszenia.

Najczęstsze pytania

Jak obliczyć wysokość montażową przy ścianie?

W zamówieniu wskazujemy wysokość podpór H1 (standard=250cm). W zależności od wysięgu, wysokość montażu do ściany będzie inna:

• Dla wysięgu 2,5m H=2998mm
• Dla wysięgu 3m H=3068mm
• Dla wysięgu 3,5m H=3138mm
• Dla wysięgu 4m H=3208mm
• Dla wysięgu 4,5m H=3278mm
• Dla wysięgu 5m H=3348mm

Na podstronie z danymi technicznymi, dostępna jest rozpiska dla niestandardowych wysokości podpór.

Z czego jest wykonane zadaszenie?

Do zadaszenia konstrukcji można wybrać jeden z wielu rodzajów paneli dachowych z poliwęglanu komorowego 10mm lub 16mm o różnych stopniach przejrzystości.

Opcjonalnie dostępny także poliwęglan lity, który jest lżejszą i tańszą alternatywa dla szkła.

Kategoria: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,