Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Markiza Balkonowa poręczowa – sposoby montażu

Markiza Balkonowa poręczowa – sposoby montażu markizy Italia Selt z ramionami poręczowymi. Charakterystyczne dla tej markizy ramiona mocowane są do balustrady balkonu. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu. Na końcach i u podstawy ramion znajdują się haki, do których zaczepia się belkę przednią z materiałem. Odpowiednie naprężenie markizy osiąga się przez zwinięcie nadmiaru tkaniny. Lekka konstrukcja markizy sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy. Zastosowanie ramion balustradowych daje większą swobodę montażu na balkonach. Konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały.

Instrukcja Montażu – Zobacz PDFKarta Katalogowa – Zobacz PDF


Montaż markizy balkonowej do ściany lub sufitu na uchwytach uniwersalnych:

Markiza jest zawsze montowana na dwóch skrajnych uniwersalnych uchwytach ścienno-sufitowych. Markizę możemy zamocować do ściany lub sufitu. Montaż markizy w zasadzie jest bardzo prosty i ogranicza się właściwie do zamocowania uchwytów np. do ściany lub sufitu. Markiza jest już w całości skręcona i wyregulowana. W razie potrzeby możemy również dowolnie ustawiać kąt pochyłu.


Italia Poręczowa Selt – Sposoby mocowania tkaniny

– mocowanie do haka ramienia
– mocowanie do haka
– mocowanie do ramienia


Przykłady mocowania ramion do różnych barierek i balustrad

Uchwyty ramion markizy balkonowej, przystosowane są do mocowania na różnego rodzaju balustradach balkonowych. W większości przypadków, uchwyt ramienia mocujemy na balustradach prostokątnych lub kwadratowych, Wtedy uchwyt ramienia, obejmuje ją swoim pełnym obwodem. W razie potrzeby, taki uchwyt możemy zamocować to innego typu i rodzaju barierek np. owalnych, okrągłych itp. Uchwyt ramienia posiada miejsca na wkręty lub śruby od góry oraz z boku. Umożliwia to jego pewne przykręcenie i stabilność.


Przykład mocowania uchwytu ramienia markizy do balustrady kwadratowej lub prostokątnej. Na zdjęciu są widoczne tylko wkręty górne, natomiast niewidoczne są wkręty boczne, które przychodzą od zewnętrznej strony barierki.


Przykład mocowania uchwytu ramienia markizy do balustrady okrągłej lub owalnej. Na zdjęciu są widoczne tylko wkręty górne, natomiast niewidoczne są wkręty boczne, które przychodzą od zewnętrznej strony barierki.


PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA Z MONTAŻU MARKIZY ITALIA PORĘCZOWA

Galeria Zdjęć Markizy – Kliknij Tutaj

Strona dotyczy markizy balkonowej Italia firmy Selt wykonywanej na wymiar zgodnie z informacjami podanymi podczas zamówienia w konfiguratorze produktu. Więcej informacji można znaleźć w konfiguratorze lub na pozostałych podstronach produktu.


Markiza Balkonowa poręczowa - montaż - markiza balkonowa selt, markiza poręczowa italia selt, Markiza balkonowa, markiza na balkon, markiza na balkon cena, markiza na balkonie w bloku, markiza balkonowa na wymiar, markiza balkonowa allegro, markiza balkonowa 4m, markizy balkonowe, markizy balkonowe ceny, markizy balkonowe elektryczne, markizy balkonowe rozporowe, markizy balkonowe montaż, markizy na balkon w bloku, markizy na balkon obi, markizy na balkon cena, markizy na balkony, italia selt, markiza italia balkonowa, markiza instrukcja montażu, markiza montaż, markiza uchwyt, markiza uchwyty, markiza montaż instrukcja, selt instrukcje, markiza balkonowa własny montaż, montaż markizy na balkonie, balkon montaż markizy

Strefa promocji

e-Markizy: Markizy, Pergole, Rolety, Żaluzje

PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)