Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Refleksole markizowe - Markizolety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Refleksole markizowe – markizoleta pionowa screen

Refleksol markizowy łączy w sobie cechy zaciemniające refleksola, dając jednocześnie możliwość podniesienia części rolety jak w markizach, by zapewnić widok z okna i osłonić je przed promieniami słonecznymi od góry. Markizorolety to idealne rozwiązanie nie tylko w biurowcach i hotelach, ale także w restauracjach i ogródkach piwnych. Sprawdzą się także jako osłona okna w mieszkaniu lub domku jednorodzinnym.

roleta mini bez kasety i prowadnic dzień noc materiałowa

Markizolety to produkty, które łączą w sobie funkcjonalność refleksola oraz markizy. Ich konstrukcja pozwala na całkowite przesłonięcie powierzchni okna lub drzwi tarasowych. Zastosowanie środkowej belki oraz ramion poruszających się w prowadnicach listwowych pozwala także na częściowe przesłonięcie przeszklonej powierzchni, zapewniając jednocześnie zacienienie przestrzeni nie osłoniętej.

Markizolety w naszym sklepie dostępne są w trzech modelach:

  1. markizoroleta 103, z półokrągłą kasetą oraz możliwością wyboru sterowania ręcznego (za pomocą korby) lub sterowania elektrycznego,
  2. markizoroleta 120, z kwadratową kasetą oraz sterowaniem elektrycznym,
  3. markizoroleta 120 podtynkowa, do zabudowy, także wyłącznie ze sterowaniem elektrycznym.
roleta mini bez kasety i prowadnic dzień noc materiałowa

Markizolety wykonywane są na wymiar. Maksymalna możliwa szerokość refleksola markizowego to nawet 350 cmWysokość w jakiej możliwe jest wykonanie tego produktu to maksymalnie 400 cm.

Dodatkowo istnieje możliwość łączenia refleksoli w systemie modułowym. Pozwala to na osłonięcie nawet bardzo dużych powierzchni.

Konstrukcja markizolety może być wykonana w jednym z wielu standardowych kolorów do wyboru. Bardziej wymagającym klientom proponujemy opcjonalne malowanie konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL.

Markizolety mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju tkaniny: